dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na warszawskim Wrzecionie. Jest to dobra propozycja jako mieszkanie do aranżacji dla własnych potrzeb lub inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie W rezerwacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

695 000 zł54 m² 12 870,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przytulne, ciepłe i ciche mieszkanie w okolicy Lasu Bielańskiego Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bielan - duży balkon oraz świetny rozkład mieszkania to największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na Bielanach w bliskiej odległości metra Wawrzyszew. Lokal ma 52,5 m2, jest usytuowany na 4 piętrze bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie 39 m, na drugim piętrze bez windy, po generalnym remoncie, dostępne od Świąt Wielkanocnych. Niski blok z lat 70 na Bielanach (piaski), ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowa

Wawrzyszew,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kto: bezpośrednio + kontakt: co: wynajmę kawalerkę gdzie: warszawa, ul. Antoniego Czechowa za ile: czynsz + media według zużycia dla kogo: dla singla lub pary od kiedy: od zaraz Jest prowizja agencji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starych Bielanach, warszawa Lokalizacja: ul. Przybyszewskiego, dzielnica Stare Bielany, warszawa Pragniesz zamieszkać w spokojnej, urokliwej okolicy Starych Bielan? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:11/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Agencja Westate Wola prezentuje inwestycyjne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Marymoncie Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76m2 zlokalizowane przy ul.Klaudyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam ofertę bardzo fajnegi i funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania na Bielacha przy ul Broniewskiego. Mieszkanie jest ciche i bardzo jasne gdyż okna skierowane są na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 489 000 zł76 m² 19 540,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 76,1 mkw na warszawskich Bielanach w skład, którego wchodzą; - przestronny salon z wyjściem na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 480 zł26 m² 94,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego 17. Kawalerka z ogródkiem położona jest na parterze w 5 piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,71m2, usytuowane na 10-tym piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa / bielany / ul. Reymonta 23 Mieszkanie 3- pokojowe, rozkładowe, dwustronne położone w bardzo dobrej lokalizacji Bielan. Idealne dla Rodziny. Ciche. Rozkład: - duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

940 000 zł48 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: +w nowoczesnym +zamkniętym +kompleksie mieszkalnym +z dwoma ogródkami! na północ (sypialnia) i południe (salon z kuchnią) +mieszkanie: kup i mieszkaj, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

667 800 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja na to mieszkanie! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w budynku 2 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, ładne mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

860 000 zł56 m² 15 267,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,33 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku - Warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

684 000 zł29 m² 23 513,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji 0% podatku pcc Termin oddania I kwartał 2025 roku posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach! Szczegółowe informacje udostępnię podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym zlokalizowane na zielonych Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mistrzowska

Chomiczówka,Warszawa

918 000 zł80 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże, jasne, przestronne mieszkanie w cichej i zielonej lokalizacji na Bielanach- chomiczówka. Na powierzchnię mieszkania składają się: -2 sypialnie, duży salon od strony południowej, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować ustawne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Jest to atrakcyjna opcja zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

703 000 zł34 m² 20 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,67m.kw. (możliwość wygospodarowania 2 pokoju - sypialni) blisko metra w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Oferta deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

695 000 zł35 m² 20 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

645 000 zł41 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ustawne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w doskonale skomunikowanej części Bielan. Mieszkanie położone w cichym i spokojnym sąsiedztwie jest idealne dla osób starszych, par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49 m2, usytuowane na pierwszym piętrze przy ulicy Magiera 28, na warszawskich Bielanach. Wnętrze składa się z : - 3 pokoi, które dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, parter/2 w budynku 2007r. przy ul. Tczewskiej, bielany, las Bielański. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta tylko dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

934 900 zł58 m² 16 085,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W pełni umeblowane, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią otwartą na salon. Położone w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji - Bielany Wrzeciono. Gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 26 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym - Łazienka z kabiną prysznicową i wc - Przedpokój Mieszkanie o wysokim standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

732 810 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc (2%), bez prowizji Termin oddania inwestycji: III Q 2024 posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach! Szczegółowe informacje udostępnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

1 095 000 zł58 m² 18 879,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Bielany ul. Kiwerska | po kapitalnym remoncie | bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Bielańskiego | autobusy 250 m | tramwaje 700 m | metro Słodowiec ok 1 km 58 m2 | 3 pokoje + gabinet | loggia ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

720 000 zł34 m² 20 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji 0% podatku pcc Termin oddania I kwartał 2025 roku posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach Szczegółowe informacje udostępnię podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

623 220 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc (2%), bez prowizji Mieszkanie z balkonem - zachodnia ekspozycja! Termin oddania inwestycji: III Q 2024 posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Bielany,Warszawa

684 000 zł29 m² 23 513,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortową kawalerkę blisko metra w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Oferta deweloperska - 0% prowizji, brak pcc. Oddanie budynku do użytkowania iq2025. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 684 500 zł80 m² 21 001,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Przedstawiamy ostatni 4-pokojowy apartament w inwestycji ulokowanej tuż przy Metrze Wawrzyszew. Termin oddania: i kwartał 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

684 000 zł29 m² 23 513,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji 0% podatku pcc Termin oddania I kwartał 2025 roku mieszkanie południowa ekspozycja Pokój z aneksem kuchennym: 25,26 m2 Łazienka: 3,83 m2 Balkon: 5,75 m2 Wysokość pomieszczeń: 265.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

829 000 zł48 m² 17 270,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bielany Piaski | granica Bielan i Żoliborza | ul. Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z ul. Galla Anonima | przystanki autobusowe 100 m od klatki | pętla tramwajowa Piaski 300 m | 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przytulne dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jasne, słoneczne, położone w cichym, ładnym miejscu - sąsiedztwo Lasku Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka na Bielanach. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju W pełni wyposażone mieszkanie. Cena: - czynsz najmu: 2400 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas. Bardzo dobra cena Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkole, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki.