dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

700 000 zł37,51 m² 18 661,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na siódmym piętrze. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi - 16 i 10m.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł69,02 m² 13 257,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowana nieruchomość, to W pełni wykończone I wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma dużymi balkonami, położone na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy- bielany Wawrzyszew na ul. Sándora Petöfiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone przy ul. Nocznickiego na Bielanach, na pierwszym piętrze (w budynku jest winda). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł68,30 m² 13 162,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,3 m , położone na Bielanach przy ul. Alighieri Dantego. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł78,78 m² 16 501,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,80 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na Warszawę - Bielany, ul. Pabla Nerudy. Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnych potrzeb? A może szukasz pewnej inwestycji w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 928 000 zł107,12 m² 17 998,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, w pełni funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wólczyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46,50 m² 13 526,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bielany 3 pokoje z balkonem 46,5 m Zielona okolica Świetna komunikacja Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł47 m² 16 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1968, cegła Ekspozycja północno-południowa Piwnica 7 m Balkon 2m Metro Słodowiec 5 min na pieszo Mieszkanie przestronne, bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3 pokoje przy metrze Marymont - komfort, zieleń i świetna komunikacja Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój zielonych Bielan z wygodą życia blisko centrum. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł83 m² 17 831 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Główne atuty nieruchomości: podłoga z dębu olejowanego: szlachetny materiał, który w przeciwieństwie do paneli, można wielokrotnie cyklinować i odnawiać. Jest ciepła, naturalna.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł50,74 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią i dużym balkonem Bielany, ul. Wólczyńska 65! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowo jasne i komfortowe mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54a w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew -.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł49,38 m² 19 643,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na warszawskich Bielanach - w spokojnej, zielonej części miasta, która łączy komfort życia.