dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

261 723 zł40 m² 6 495,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A6, 1 pokojowe o powierzchni 40,29m2, położone na parterze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

767 884 zł153 m² 5 019,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3b5, 5 pokojowe o powierzchni 152,97m2, położone na parterze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pół bliźniaka do wynajęcia od zaraz. Dogodna lokalizacja, blisko ulicy Modlińskiej oraz przystanku autobusowego. Tylko 8 minut autobusem do Metra Młociny. Ładny odnowiony domek za bardzo przystępną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na I piętrze w 6 piętrowym budynku wraz z wyposażeniem. Mieszkanie ciche i jasne. W pokojach o powierzchniach ok 16m2 oraz 11m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Białołęka,Warszawa

380 000 zł136 m² 2 804,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Inwestor : House Developer. Tylko 1,5 km od Warszawy. Apartamenty Bandurskiego najlepsza lokalizacja w Markach! Mieszkania dwupoziomowe, tylko u nas drugi poziom mieszkania traktowany jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Białołęka,Warszawa

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestor : House Developer Tylko 1,5 km od Warszawy. Apartamenty Bandurskiego najlepsza lokalizacja w Markach! Mieszkania z własnym wydzielonym ogródkiem. W każdym mieszkaniu wyprowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

325 000 zł52 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowa okazja! Bardzo ładne, przestronne nowocześnie wykończone trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Tarchomina.Rozkładowy pokój 17 m2 połączony z aneksem kuchennym z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na os. Derby (białołęka). W przedpokoju 2,6m2 szafa w zabudowie. W łazience 4,2m2 z wanną na ścianach glazura, na podłodze terakota. W pokojach 15,7mi 5,3m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

615 000 zł78 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie ma trzy lata, mieści się w dwupiętrowym bloku (12 mieszkan) o wysokim standardzie - na małym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Piękna lokalizacja, blisko Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

247 000 zł44 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,2m2 z oddzielną, jasną kuchnią na Tarchominie. Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu z 2000 roku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

297 000 zł43 m² 6 867,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękne mieszkanie dwupokojowe na Białołęce osiedle Lewandów Park II. Mieszkanko rozkładowe, funkcjonalne, wykończone na wysoki standard. Posiada szafy zabudowane na wymiar, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z aneksem kuchennym oraz balkonem. czyste, świeżo malowane ściany. W sypialni duże łóżko i szafa wnękowa. Druga szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

384 900 zł55 m² 6 998,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku otoczonym zielenią, tuż przy wale wiślanym i terenach Natura 2000. Dogodnie zlokalizowane ok. 1 km od Mostu Północnego, (15 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ciche, przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie na Tarchominie, 7 minut na piechotkę od pętli autobusowej Nowodwory, skąd w 10 - 15 min można dojechać do Metra Młociny. Bloki w dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Trzy oddzielne sypialnie, oraz duży pokój z funkcjonalnym aneksem kuchennym. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze. Wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na zamkniętym strzeżonym osiedlu.Niska zabudowa bloków. Sypialnia, pokój z aneksem kuchennym-umeblowanym. Łazienka z wc,wanna. Mieszkanie bardzo zadbane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

284 000 zł43 m² 6 604,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na Lawendowie okolice ul. Kartograficznej. Widne i przytulne, wykończone materiałami najwyższej jakości i według najmodniejszych trendów. Ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Okazja 33 m2 mieszkanie z ogromnym potencjałem i klimatyzacją za jedyne 195 000 zł Ładne, w idealny stanie, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Białołęce. Widne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa okazja! Atrakcyjne, w wyjątkowo niskiej cenie,mieszkanie 2-pokojowe 45m2 na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość idealna do natychmiastowego wprowadzenia bez zbędnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

219 000 zł32 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, przestronne, gotowe do zamieszkania jednopokojowe mieszkanie w samym sercu Tarchomina przy ul.Mehoffera w bardzo zadbanym i ciekawym architektonicznie osiedlu. Rozkładowy, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

535 000 zł94 m² 5 691,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowy budynek, mieszkanie 4 pokojowe wykończone w wysokim standardzie, w jasnych, pastelowych kolorach. Wykończone i dotychczas nie zamieszkałe, więc nowe, nie zużyte! Są 2 duże loggie 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Tarchominie 58 m2 ul. Myśliborska. Słoneczne i ciepłe 2 pokojowe na 3/4 pięter. Łazienka, kuchnia i przedpokój umeblowane ( w tym: piekarnik, zmywarka, lodówka -w cenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazja! nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 42 M 2 - 305 000 zł! ogródek + taras -70 M 2! nowe budownictwo! Bardzo ładne i nowocześnie urządzone mieszkanie na zielonej Białołęce blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

399 000 zł60 m² 6 672,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 na bliskim Tarchominie. Zachęcam do obejrzenia mieszkania o powierzchni 59,8 m 2 usytuowanego na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecam przestronne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego bloku z 1998 roku Na powierzchnię 70m 2 składają się: - pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

218 000 zł40 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchnia w formie aneksu do mieszkania przynależny balkon o powierzchni 4 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, chciałbym sprzedać nowe mieszkanie 3 pokojowe w stanie do wykończenia. Znajduje się na osiedlu strzeżonym, monitorowanym cechującym się niską zabudową i bezpieczną okolicą. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie o pow. 41 mkw, usytuowane na I pietrze w 2 piętrowym budynku, składające się z : - pokoju z aneksem kuchennym o pow. 26 mkw (kuchenka gazowa, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

767 884 zł153 m² 5 019,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

295 048 zł45 m² 6 556,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B10, 1 pokojowe o powierzchni 45,42m2, położone na I piętrze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

385 000 zł72 m² 5 347,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam Państwu eleganckie, dwustronnie rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72 m 2 , położone na cichym i kameralnym osiedlu przy ulicy Aleksandra Kamińskiego. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazja! obniżona cena! nowoczesne! wysoki standard wykończenia! 2 pokojowy apartament na zielonej Białołęce osiedle lewandów ,blisko ul. Głębockiej. Niedaleko trasy S 7( 15 min do centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

223 000 zł33 m² 6 757,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe na os. Derby w Białołęce.Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną i monitoringiem. Na osiedlu dwa place zabaw, w bezpośrednim sąsiedztwie sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce wykończone w wysokim standardzie. Osiedle zamknięte, strzeżone oraz monitorowane. W salonie na podłogach panele. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu bardzo przyjemne i ciekawie zaprojektowane mieszkanie z antresolą o powierzchni 62m 2 usytuowane na 4-ostatnim piętrze bloku z 2003 roku, położonym przy ul.Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Białołęka,Warszawa

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przestronne, wysokie na 3m, dwupokojowe w kameralnym, przedwojennym budynku, rozbudowanym i wyremontowanym w 2007 roku. Kuchnia jako aneks w jednym z pokoi, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Białołęce , niedaleko ch Targówek, przy ulicy Głębockiej znajduje się dwupokojowe mieszkanko na sprzedaż. Ma 53,6 m, dwa pokoje, w tym jeden z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

308 000 zł71 m² 4 338,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na Tarchominie 71m2 w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym z pięknym widokiem na Wisłę. Mieszkanie mie,sci si,e na 11 pietrze, 3 pokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam Mam do sprzedania mieszkanie na warszawskiej białołęce ul Skarbka z Gór.Duże przestronne osiedle,dużo zieleni,kameralna zabudowa 13 bloków.Mieszkanie znajduję się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie na VII piętrze (z ośmiu). W budynku znajdują się dwie windy, w tym jedna towarowa. Całość drogi do mieszkania pozbawiona jest progów, czy innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe nowodwory białołęka - cena do negocjacji uwaga! Oferta bezpośrednia! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na ul. Odkrytej 29. Stan nieruchomości bardzo dobry! Mieszkanie.