dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesiennych Liści

Białołęka,Warszawa

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Budynek w cichej spokojnej okolicy. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. W pokojach na podłodze parkiet. W kuchni, łazience glazura, terakota. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

326 000 zł60 m² 5 421,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Budynek na osiedlu zamkniętym. Cicha spokojna okolica. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. W pokojach na podłodze panele. Aneks zabudowana ze sprzętem agd. Sypialnia przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ładne 3-pok mieszkanie (2 pokoje + salon połączony z aneksem). Mieszkanie umeblowane, przestronne. Duża osobna garderoba. Balkon o długości całego mieszkania - wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

350 000 zł58 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe bardzo widne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku bez windy. Dwustronne, salon o powierzchni 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na zadbanym osiedlu przy ulicy Strumykowej. Osiedle z 2004 roku, ogrodzone, całodobowo chronione oraz monitorowane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

390 000 zł77 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie miejsce postojowe naziemne. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym - remont w mieszkaniu przeprowadzono w 2013 r. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

398 000 zł56 m² 7 132,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie 55,8 m2 położone w centralnej części Tarchomina. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

212 000 zł31 m² 6 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Do sprzedaży w pełni wyposażona kawalerka na Tarchominie, ulica Książkowa. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

390 000 zł104 m² 3 733,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Uwaga! Z nami możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu przy pomocy Wirtualnej Wizyty. Skopiuj poniższy link i wklej do swojej przeglądarki: do sprzedania przestronne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

286 830 zł45 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Willa One to dom zatopiony w zieleni, zlokalizowany jest przy ul. Marcina z Wrocimowic, na Warszawskim Tarchominie będącym częścią Białołęki ? jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

196 000 zł32 m² 6 111,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży przytulne mieszkanie o pow.32m2 na kameralnym osiedlu z 2004 roku przy ulicy Odkrytej na Warszawskim Tarchominie. Osiedle ciche i spokojne, ogrodzone, monitorowane, wybudowane ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

265 000 zł40 m² 6 608,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z miejscem parkingowym na zielonym osiedlu przy ul.Książkowej. Osiedle z 2000 roku usytuowane w idealnym punkcie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

300 000 zł52 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży ładne dwupokojowe mieszkanie z garderobą w budynku zlokalizowanym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul.Książkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

214 983 zł44 m² 4 876 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

312 000 zł56 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie - 56 m2, 2 pokoje - 19,1m2 i 13,6 m2, zamknięta kuchnia 9,3m2, łazienka 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu 2 oddzielne pokoje, umeblowane w budynku z 2005 r. na osiedlu zamkniętym, ogrodzonym z ochroną. Kuchnia widna oddzielna, szafki, sprzęt agd. Łazienka z wanną, wc, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesiennych Liści

Białołęka,Warszawa

388 000 zł54 m² 7 119,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie mieszkania jest także miejsce postojowe zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do budynku. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

410 000 zł84 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek na osiedlu ogrodzonym, strzeżonym. Miejsce postojowe przed budynkiem - strzeżone - ochrona 24 h. Mieszkanie po remoncie - trzy pokoje z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

398 000 zł60 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Dwa stanowiska, usytuowane w samodzielnej wnęce, tuż przy samych drzwiach do klatki - koszt jednego miejsca 20 tys zł. Wysoki parter. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barei

Białołęka,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, jasne mieszkanie na strzeżonym osiedlu w bardzo sympatycznej okolicy. 2 pokoje z oddzielną kuchnią, mniejszy pokój/sypialnia ma możliwość zamykania na klucz. W pobliżu pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa okazja! Bardzo ładne, przestronne po kapitalnym remoncie z możliwością natychmiastowego zamieszkania dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Tarchomina. Rozkładowy duży pokój 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

270 000 zł48 m² 5 672,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na zamkniętym , strzeżonym osiedlu na Białołęce. Własność, bez obciążeń.3 piętro w budynku 3 piętrowym z 2000 roku.Mieszkanie dwustronne( wsch-zach),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

275 777 zł48 m² 5 793,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż przytulne, zadbane dwupokojowe mieszkanie 47,6m2 przy ul. Odkrytej na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

440 000 zł67 m² 6 528,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie trzy pokojowe, urządzone i gotowe do wprowadzenia. Część dzienną stanowi powierzchnia powyżej 30 mkw, na którą składa się salon, kuchnia i przedpokój z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Witam. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z windą. Osiedle strzeżone, położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

305 025 zł48 m² 6 417,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na osiedlu Zielona Dolina powstał zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

620 000 zł132 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Miejsca parkingowe naziemne. Mieszkanie dwu poziomowe: 1 poziom: salon, kuchnia z jadalnią [jadalnia może służyć jako sypialnia tak było pierwotnie],.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

397 000 zł68 m² 5 795,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży funkcjonalne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,50 m2 z dużym balkonem na Białołęce przy ul. Książkowej. Mieszkanie znajduje się w cichym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

367 000 zł50 m² 7 286,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Osiedle "Uroczy Zakątek" - osiedle ogrodzone, strzeżone. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie do zamieszkania bez nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynek w pobliżu przystanku autobusowego, tramwajowego. W pobliżu pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

297 000 zł51 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym - z monitoringiem. W odległości 100 metrów od osiedla przystanek autobusowy 511, jadący do metra 15 min. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2002 roku.Na podłodze solidny parkiet dębowy,w kuchni i łazience glazura,gres,nowe drzwi wewnętrzne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

579 000 zł88 m² 6 579,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nie pobieramy prowizji od szukającego! Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie (bez skosów) na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Na pierwszym poziomie pokój dzienny, częściowo oddzielona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

341 000 zł50 m² 6 820 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Do sprzedaży wyjątkowe, luksusowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, dzielnica Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

489 000 zł82 m² 5 963,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek na osiedlu strzeżonym, jest monitoring. Do mieszkania przynależy osobny garaż ok 20 m2 - za dodatkową opłatą - cena do ustalenia. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

305 000 zł53 m² 5 754,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem. Z pokoju wyjście do ogródka 33 m2. Pokoje o metrażach: 20,9 ; 10,6 m2 - na podłodze panele. Aneks zabudowany 9,8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

485 000 zł102 m² 4 754,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe - powierzchnia całkowita 107 m2, użytkowa 102 m2. W pokojach na podłodze parkiet - Pięć pokoi plus szóste pomieszczenie o pow. 4.7 m2 - np. na pokoik komputerowy, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe - na dłuższy okres czasu. Bardzo czyste i ładne mieszkanie, częściowo umeblowane (całkowicie wyposażona kuchnia).W pobliżu do 200 m - szkołą podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

339 000 zł66 m² 5 105,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwu poziomowe - 4 i piętro i poddasze - powierzchnia użytkowa 66,4 m2, całkowita 76 m2. 1 poziom: salon z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem. Loggia 6 m2. 2 poziom: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

470 000 zł83 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Budynek na osiedlu strzeżonym - cicha spokojna okolica. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta oddzielnie. Pokoje o metrażach: 35,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

343 000 zł69 m² 4 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Ciche mieszkanie na drugim piętrze w niskim budynku mieszkalnym w Warszawie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij