dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Światowida

Białołęka,Warszawa

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po całkowitym remoncie. 3 pokojowe (każde z oddzielnym wejściem) mieszkanie przy pętli autobusowej na Tarchomińskich Nowodworach. Słoneczne z 2 balkonami i 2 łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołacińska

Białołęka,Warszawa

4 200 zł205 m² 20,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dom do wynajęcia na Białołęce, ul. Kołacińska. Powierzchnia mieszkalna 120 m2, garaż 60 m2, dodatkowe pomieszczenie (może służyć za dodatkowy pokój) 25 m2. Powierzchnia całej działki 260 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6m2. Mieszkanie jest dwustronne i jasne. Składa się z salonu z loggią 10m2, osobnej sypialni 7,5m2 z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

389 000 zł65 m² 5 995 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa ul.Głębocka-Szumiących Traw pogranicze Targówka i Białołęki. Osiedle agroman. Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Bardzo komfortowe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 80 m2, piętro 1/2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Głębocka, białołęka. Bardzo blisko przystanków autobusowych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

424 000 zł70 m² 6 031,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m2 usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku bez windy. Salon 20 m2 z wyjściem na loggię częściowo połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Lokal z 2005 roku z cegły. Na mieszkanie składa się: pokój dzienny (17 m2), sypialnia (11,1m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

399 000 zł68 m² 5 859,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe, przestronne trzypokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,1 m2 na osiedlu Regaty w rejonie ulicy Kobiałka. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego, dziennego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie do sprzedania nowe budownictwo 46 m na Tarchominie na drugim piętrze bez windy, ul .Myśliborska. Spokojna okolica. Duży, jasny pokój z balkonem. Uwaga ważne! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

177 600 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim. ani podatku pcc. Kawalerka o powierzchni 29,6m2, na pierwszym piętrze. Kuchnia zamknięta, bez okna. Pełna własność gruntu. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Mieszkanie z 2004 roku na osiedlu bmi. Wybudowane przez solidnego dewelopera. Osiedle ogrodzone, strzeżone, dużo miejsca między budynkami, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rozkładowe, przestronne ciche, stomatologia, apteka,supermarkety, sklepiki osiedlowe, szkoły, przedszkola. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne do metra Młociny i z centrum Warszawy (m.in. Most.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

358 000 zł56 m² 6 450,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Słoneczne i przestronne mieszkanie w cichej okolicy. Okna sypialni i kuchni kier. wschód, salon zachód. Mieszkanie składa się z salonu 23,5 m z wyjściem na balkon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

268 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Warszawa-Białołęka. Zakup w systemie MdM. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie trzypokojowe o pow. 49m2 + 15m balkon. Kameralne osiedle na Zielonej Białołęce przy ul. Rossiniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

620 000 zł132 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży mieszkanie na Tarchominie, w okolicy terenów zielonych, wiślanych. Mieszkanie dwupoziomowe, o wysokim standardzie, zadowoli ceniącą sobie ciszę i spokój rodzinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, wygodne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Tarchominie o powierzchni 47m2. Dodatkowo do dyspozycji jest obszerna loggia 15m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

304 151 zł48 m² 6 399,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na osiedlu Zielona Dolina powstał zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór. Powierzchnia 72 m2, piętro 1/2, 2009 rok. Dogodne połączenie autobusowe - ok. 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

287 000 zł40 m² 7 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Mieszkanie w budynku z 2001 roku na drugim piętrze w niskim 2-piętrowym budynku, ma powierzchnię 40,17m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Mieszkanie w budynku z 1999 roku z cegły. Na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą. Salon połączony z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Aluzyjnej 21g, białołęka. Powierzchnia 46 m2, piętro 7/7, 2003 r. Mieszkanie składa się z dużego salonu z częścią jadalnianą oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie znajduje się na 1 piętrze ,osiedle zamknięte, monitorowane, wybudowane w 2010r. W budynku winda oraz garaż podziemny (możliwość zakupu lub wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

461 000 zł70 m² 6 557,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce, zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2000 roku. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie w budynku z 2006 roku na drugim piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z 4 pokoi. Salon połączony z kuchnią 21,44 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

385 000 zł69 m² 5 579,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Gorąco polecam. Wyjątkowe mieszkanie do natychmiastowego wprowadzenia na warszawskim Tarchominie. Jedynie 5579 zł / m2. Jedna z najładniejszych lokalizacji Tarchomina Przestrzenne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

197 046 zł32 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim. ani podatku pcc. Kawalerka o powierzchni 32,04m2, przy ul. Mysliborskiej. Bardzo dobry i szybki dojazd do metra Młociny. Piętro 3/4. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

285 000 zł40 m² 7 094,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ładne, ciche komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym, otoczonym lasem osiedlu Winnica. Osiedle ogrodzone, strzeżone, składające się z niskich 2 oraz 3-piętrowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wynagrodzenie pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie w budynku z 2001 roku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Wybudowanym przez solidnego dewelopera bmi. Lokal rozkładowy, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

201 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Ładna, ustawna kawalerka z ogródkiem usytuowane na nowym osiedlu na Tarchominie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54 m2, piętro 3/3, 2000 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Skarbka z Gór, białołęka. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 53m2, piętro 2/3, 2004r. Mieszkanie znajduje się na ulicy Mehoffera, białołęka (tarchomin). Dogodna lokalizacja, autobus tramwaj - 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje do wynajęcia w centrum Tarchomina ok 50m2 (1 piętro / budynek 3 piętrowy) na ul. Pancera. Aneks kuchenny w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd (lodówka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

480 000 zł91 m² 5 274,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Mieszkanie z 2001 roku na osiedlu winnica to łącznie 311 lokali, zajmuje obszar 6,5 ha. Osiedle wyróżnione pierwszą nagrodą w konkursie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

270 000 zł40 m² 6 833,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży przytulne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,51m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku przy ul.Maciejewskiego w otoczeniu zieleni. Kameralne, zadbane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

347 000 zł45 m² 7 639,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow.45,42m2 wykończone w wysokim standardzie na solidnym osiedlu przy ul.Świderskiej. Ciche, kameralne osiedle, bardzo zadbane. Całodobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na Białołęce na 5 piętrze, w bloku na monitorowanym osiedlu z 2004r. Położone blisko Wisły (idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

393 000 zł69 m² 5 695,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający! Mieszkanie w budynku z 2005 roku. Na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku. Widna oddzielna 8 m kuchnia, trzy pokoje 18,16,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

215 158 zł30 m² 7 188,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012