dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

1 990 zł45 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie z duszą, nowo urządzone i wyposażone, ok. 45 m2 na poddaszu niewielkiego domu z oddzielnym, niekrępującym wejściem na zatopionym w zieleni, cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

171 776 zł28 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, nowe mieszkanie, położone na terenie zamkniętego osiedla. Okolica cicha i zielona. Okna pokoju dziennego na podwórze, pozostałe na nieruchliwą osiedlowa uliczkę. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł81 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie widne, ustawne, po generalnym remoncie. Duży salon 26 m2 i dwie sypialnie 10 m2 i 14 m2, w jednej szafa wnękowa. Podłogi w pokojach i korytarzu z drewnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

224 448 zł40 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

273 000 zł52 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

358 000 zł56 m² 6 450,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze na zielonym osiedlu na ul. Ciołkosza. Mieszkanie ma pow. 55,5m2, jest dwustronne i rozkładowe. Bardzo widne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

307 736 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie wyposażony, dwupokojowy apartament na parterze domu z oddzielnym wejściem, na zatopionym w zieleni, cichym, zamkniętym osiedlu Viking I, w odległości 15 km na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

277 455 zł52 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 841,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne, rozkładowe, wygodne mieszkanie o powierzchni 58,32 m2, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2011 roku. Salon z aneksem kuchennym 22,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

249 000 zł37 m² 6 675,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży 1-pokojowe wygodne mieszkanie w centrum Tarchomina. Mieszkanie własnościowe o pow. 37,3m2 z przynależną piwnicą 3,5m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

330 000 zł64 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,6m2 na bliskim Tarchominie w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w warszawie/tarchomin ul. Myśliborska. Mieszkanie o pow. ok. 43 m2, usytuowane na 1piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży przytulne, ciepłe dwupokojowe mieszkanie o pow.40 m2 położone na kameralnym osiedlu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Tarchominie. Osiedle z 2000 roku, ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o podwyższonym standardzie z pięknym widokiem na park. Mieszkanie znajduje się na dwóch poziomach i ma 83m2 powierzchni mieszkalnej (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

3 500 zł190 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 5 pokojowy segment piętrowy z garażem na Białołęce - blisko stacji skm Warszawa Płudy Lokal umeblowany i wyposażony i składa się z:- 4 sypialni, salonu, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

309 660 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

153 584 zł26 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

255 000 zł44 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

0 % prowizji od kupującego!. ~wolne do uzgodnienia!.~~Ładne jednostronne mieszkanie dla pary z ogródkiem ok. 17 m2 oraz ekspozycją okien na stronę zachodnią w zespole budynków Lewandów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

370 000 zł68 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,5m2 w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Tarchominie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

229 100 zł40 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim. Osiedle zamknięte, z ochroną 24 h, bardzo zadbane z wewnętrznymi placami zabaw. Budynki dwupiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 700 zł58 m² 29,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Białołęce przy ulicy Aluzyjnej. Lokal składa się z aneksu kuchennego, przechodniego salonu, sypialni, pokoju biurowego, łazienki i balkonu. Salon utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

385 000 zł90 m² 4 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Doskonały stan Mieszkanie starannie wykończone, wysoki standard i nowoczesny wystrój. Kompozycję i estetykę wnętrz podkreślają jasne, ciepłe kolory, wyjątkowo dekoracyjnym elementem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

185 909 zł32 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 31,51m2 2 pok 185.909 zł do Negocjacji DOSTĘPNE W PROGRAMIE MDM z dopłatą od Państwa. Bez podatku pcc I bez prowizji Kameralne monitorowane osiedle z niską zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

233 253 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 44m2 2 pok 233253 zł do Negocjacji dostępne W programie MDM z dopłatą od Państwa. Bez podatku pcc I bez prowizji Kameralne monitorowane osiedle z niską zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

355 000 zł64 m² 5 581,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie 63,60m2 położone przy ul. Erazma z Zakroczymia. Piętro 3/10. Blok oddany do użytku w 1991r. Mieszkanie ma 63,6m2. Jest jasne, ciche i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

259 000 zł43 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szukasz mieszkania, do którego z przyjemnością będziesz codziennie wracać? Chcesz mieszkać tuż przy parku, gdzie o każdej porze roku można cieszyć się przyrodą i czystym powietrzem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

427 000 zł68 m² 6 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży ładne, wygodne dwustronne mieszkanie na kameralnym osiedlu blisko pętli Nowodwory. Osiedle jest bezpieczne, zamknięte, całodobowo chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

635 000 zł107 m² 5 934,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie czteropokojowe 107 m2, rozkładowe z dużym tarasem 54 m2 i miejscem garażowym w stanie deweloperskim na osiedlu Lewandów Leśny w dzielnicy Warszawa Białołęka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

235 016 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tarchomin centralny - przestronne 2 pok. mieszkanie .~~Mieszkanie OWE to 51 metrowe locum na pierwszym piętrze. Po wejściu znajdujemy się w przedpokoju o powierzchni 6,5 m2. Dalej przechodzimy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe z kw i spółdzielczym prawem do lokalu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 18m2 kuchni 12m2 łazienki, garderoby, i dużego tarasu 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

252 300 zł44 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

298 002 zł53 m² 5 660,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny , wielorodzinny z garażem podziemnym. Został usytuowany na działce o powierzchni około 6 100 m2. Dojazd do nieruchomości odbywać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

367 686 zł68 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z rynku pierwotnego - 0% prowizji. 100% bezpieczeństwa zakupu. Możliwość skorzystania z dopłaty w programie Mieszkanie dla Młodych. W ofercie różne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

248 800 zł44 m² 5 598,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

249 tys! mieszkanie 44m2 + 7,6m2 balkonu na tarchominie! 249 tys Dwu pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie w nowo powstającej inwestycji w sąsiedztwie lasu. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

408 195 zł87 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

305 026 zł48 m² 6 349,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz pierwszego mieszkania dla swojej rodziny? Interesuje Cię zakup w programie MDM? Nie chcesz czekać na zakończenie budowy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Gotowe, dwupokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

315 000 zł48 m² 6 548,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2, na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 2004 roku. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i duża loggia sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

220 300 zł39 m² 5 598,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

220tys! mieszkanie 39,5m2 + 5,9m2 balkonu na tarchominie! 220 tys Przytulne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie w nowo powstającej inwestycji w sąsiedztwie lasu. Do dyspozycji mamy.