dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

440 000 zł67 m² 6 567 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie składa się z: poziom 1: salon z jadalnią 21,3 m2 z dwoma oknami balkonowymi (w salonie i jadalni podłoga drewniana); aneks kuchenny 3,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

250 000 zł33 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim Osiedle Wille Miejskie. Mieszkanie z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Sypialnia do przerobienia z kuchni, kuchnia do przeniesienia do pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

326 000 zł54 m² 5 983,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie już zarezerwowane umową przedwstępną do 15 sierpnia 2018 r za pośrednictwem naszej Agencji Mieszkanie na wysokim parterze 54,48 m dwa niezależne pokoje 18,20 salon z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

510 000 zł70 m² 7 286 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na Białołęce Salon z aneksem od strony południowo-zachodniej, obie sypialnie - północny-wschód Salon z widnym aneksem kuchennym - 28 m2, sypialnia mniejsza 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne mieszkanie na Białołęce Mieszkanie urządzone w bardzo wysokim standardzie. Dodatkowo garderoba w pełni zabudowana z wysokiej jakości materiałów. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

370 000 zł66 m² 5 572 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie na zielonej Białołęce Mieszkanie ma 66,4 m2, składa się z: -holu(9,9m2), -łazienki(4,9m2), -toalety(1,9m2), -dwóch sypialni(10,1m2 i 11,9m2), -salonu(18,6m2), -kuchni(8,9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

415 000 zł71 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie na Białołęce Pokoje wymiary: 21,6 m; 13,3 m; 10,7 m; garderoba- komandor- 3,8 m (+szafa Komandor), łazienka: 4 m; kuchnia widna: 8 m, przedpokój: 8,4 m. Panele, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

325 000 zł58 m² 5 617,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane tuż obok pętli "nowodwory" na ulicy Strumykowej. Doskonały dojazd do całej Warszawy. Mieszkanie składa się z: - hol - 7,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

650 000 zł135 m² 4 815 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronny bliźniak na Białołęce powierzchnie parteru: hol - 3,5 m2 - otwarty na salon Kuchnia - 8 m2 - okno na południe, podgrzewana podłoga Salon - 32 m2 - deska Barlinecka venge - okna na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

220 000 zł28 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow. 28 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

578 000 zł65 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w spokojnej okolicy Targówka 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem, ogródkiem Składa się z wiatrołapu (4,5 m), przedpokoju (5 m), salonu połączonego z aneksem kuchennym (22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

415 000 zł57 m² 7 281 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie na Białołęce Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, mały pokój. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z niewielkim pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 941 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe (34,3m2) z aneksem kuchennym. Na 8 piętrze z 10, z windą (klatki w bloku są połączone, dzięki czemu w razie awarii windy istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

208 000 zł34 m² 6 118 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie Kawalerka o pow.34 m2 z widną kuchnią i z dużymi oknami! Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

435 000 zł57 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie na Białołęce W skład mieszkania wchodzą: - pokój z przeszklonym balkonem; - sypialnia/pokój; - pokój dla dziecka; - kuchnia z oknem; - łazienka; - osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

358 000 zł60 m² 5 967 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow.60 m2 z dużym tarasem i ogrodem Rozkład mieszkania narożny = bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Słoneczne mieszkanie na Białołęce W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje: salon oraz dwa oddzielne pokoje zbudowane w kształcie kwadratu o powierzchni ok 11 m2. Salon jest połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

345 000 zł48 m² 7 263 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ciepłe mieszkanie na Białołęce Salon 19,1 m2 - parkiet pokój 8,6 m2 - parkiet kuchnia 8,5 m2 - wyposażona z kuchenką (oprócz lodówki i zmywarki), łazienka 4,5 m2, korytarz 6,8 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

242 000 zł34 m² 7 118 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Zadbane mieszkanie na Białołęce Wyposażenie w cenie mieszkania (m.in. zmywarka, wersalka oraz rozkładany fotel, regał, komoda, lawa, biurko, lustro, krzesła barowe, duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

320 000 zł54 m² 5 904 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Widne mieszkanie na Białołęce Mieszkanie dwustronne. Mieszkanie zostało zaprojektowane i przebudowane Przerobione na 3 pokojowe, duży salon plus dwie małe sypialnie (jedna dla rodziców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadbane mieszkanie na Białołęce 3 pokoje (okna od południa i północy), kuchnia (widna), łazienka, wc, piwnica (9,2m2). Podłogi na korytarzu i w pokojach drewniane (mozaika dębowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów

Białołęka,Warszawa

363 000 zł78 m² 4 666 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim Składa się on z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, łazienki oraz wc. Łączna powierzchnia to 77,79 m2 powierzchni użytkowej. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

580 000 zł75 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne mieszkanie na Białołęce Mieszkanie z: -dwoma oddzielnymi, kompletnymi łazienkami (1 łazienka 6,68m2 główna beżowo-czarna - duży, płytki prysznic z masażem, toaleta, pralka, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

254 000 zł34 m² 7 471 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszanie na Białołęce Mieszkanie składa się z przedpokoju (3m2), pokoju z sypialnią (18m2), oddzielnej widnej kuchni (5m2) , łazienki (4m2) oraz loggii zabudowanej(oszklonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

465 000 zł70 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Widne mieszkanie na Białołęce Powierzchnia całkowita: 70,5 m2 -pokój dzienny/salon: 23,9 m2 -pokój 1: 9,3 m2 -pokój 2: 12,7 m2 -kuchnia: 7,4 m2 -łazienka:4,1 m2 -toaleta: 1,6 m2 -przedpokój: 11,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

749 000 zł80 m² 9 304 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne mieszkanie na Białołęce Powierzchnia mieszkalna to 80,5m2 plus duży balkon 10,2m2, do mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie. Na całości dębowa podłoga z litego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

432 000 zł64 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe + osobna kuchnia i garderobą o całkowitym metrażu 64m2 na ulicy Skarbka z Gór (białołęka) na drugim piętrze na osiedlu strzeżonym zamkniętym z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

289 000 zł50 m² 5 745,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe na Warszawskiej Białołęce.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacjiNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

243 000 zł41 m² 5 927 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

277 000 zł51 m² 5 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

299 000 zł52 m² 5 729 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

262 000 zł48 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twórcza

Białołęka,Warszawa

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie w szeregowcu Powierzchnia 60m2, 3 pokoje: 2 sypialnie (11m2), salon z aneksem kuchennym (23m2), łazienka(7,3m2), pomieszczenie gospodarcze (1,5m2), przedpokój (4m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

307 000 zł51 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2