dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

489 000 zł69 m² 7 066,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ciekawe, klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni niespełna 70 m2. Usytuowane na wysokim parterze budynku z lat 90. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia z oknem (7,89m2) - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! bezpośrednio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

260 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Augustów

Białołęka,Warszawa

406 000 zł63 m² 6 424,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! posiadamy również inne mieszkania (każde z balkonem, tarasem bądź ogrodem) W tejże inwestycji. Możliwość łączenia mieszkań! przestronna I słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 42 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

230 000 zł47 m² 4 894 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 22m sypialnia 12m łazienka 5,5m3 hall 6m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

218 000 zł35 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

231 000 zł34 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja! gotowy lokal 3 pokojowy, bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

246 000 zł35 m² 7 029 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

229 000 zł34 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

218 000 zł35 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

198 000 zł27 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

232 000 zł37 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

320 000 zł69 m² 4 638 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z możliwością zaadaptowania na 4 pokoje - powierzchnia 69 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

369 000 zł58 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 z widokiem na panoramę Warszawy, usytuowane na ostatnim piętrze 8-piętrowego budynku z 2003 r. Umiejscowienie na ostatnim piętrze i niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

260 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

585 000 zł96 m² 6 119 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy na prezentację! Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie na Nowodworach. Świetna propozycja dla tych, którzy chcą zamieszkać w zielonej i spokojnej okolicy. Blok z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe, wygodne, rozkładowe mieszkanie przy ul. Pasłęckiej na Białołęce. Idealna propozycja dla pary lub rodziny z dziećmi. Mieszkanie znajduję się na 3. piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

231 000 zł34 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

218 000 zł35 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

589 100 zł87 m² 6 759,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Termin realizacji: II kw. 2019r. Opis: nowoczesna inwestycja o oryginalnej architekturze zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, którą docenią mieszkańcy ceniący ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

371 000 zł82 m² 4 524 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 4 pokoje - pow. 82 m2 z dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

260 000 zł47 m² 5 479 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

310 000 zł39 m² 7 960,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce. Usytuowane na pierwszym piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku, w którym znajduję się jedynie 10 mieszkań. Dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

244 000 zł41 m² 5 951 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

357 000 zł68 m² 5 266 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

299 000 zł44 m² 6 749 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z rewelacyjnym widokiem na Białołęce (nowodwory). Mieszkanie o pow. 44,3 m2, jednostronne, o ekspozycji zachodniej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

398 000 zł57 m² 6 986,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzy ustawne pokoje W nowym budynku bezpośrednio bez prowizji bez pcc 1. Hol 7,39 m2 2. Salon Z aneksem kuch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij