dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

581 468 zł91 m² 6 357,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania w inwestycji! Termin realizacji - sierpień 2019 r. Unikatowe mieszkanie czteropokojowe podzielone na strefę dzienną i prywatną. Do salonu z otwarta kuchnią przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

232 000 zł29 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

254 000 zł40 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

398 095 zł57 m² 6 987,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja którą Państwu prezentujemy zlokalizowana jest nieopodal Kanału Żerańskiego. Nowoczesna i oryginalna architektura, zielona i przyjazna okolica oraz świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

381 500 zł69 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Białołęka,Warszawa

381 800 zł57 m² 6 674,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 57,2m2 - 3 pokoje - białołęka nowodwory szybki termin odbioru widna kuchnia komunikacja - do przystanku autobusowego mamy 250m (bezpośredni autobus do metra Młociny - 18min), oraz autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

369 000 zł52 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

339 000 zł58 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

435 766 zł60 m² 7 238,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania? Wierzę, że właśnie je znalazłeś! Przepiękne tereny Żerania maja do zaoferowania idealne mieszkania dla rodzin i inwestorów. Prezentuję inwestycję w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

393 472 zł52 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaj mieszkanie, którym już się znudziłeś kup większe lub nowsze! Tylko teraz oferta promocyjna: tylko 7.499zł.za mkw! Kup nowe mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji na Tarchominie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

231 295 zł35 m² 6 642,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0%prowizji 0% pcc Inwestycja znanego polskiego dewelopera - Białołęka. Informacje o inwestycji: -wysoki standard wykończenia -media miejskie + kotłownia -duże balkony/ogródki do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

338 000 zł59 m² 5 729 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z trasem 12m Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

393 473 zł52 m² 7 499,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zlokalizowana została na warszawskim Tarchominie w dzielnicy Białołęka. Stanowi idealne połączenie nowoczesnej architektury, dogodnej lokalizacji z przyjaznym, zielonym otoczeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 57m2 - 3 pokoje - bialołęka tarchomin Przestronne, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 57m2 położone w bliskim sąsiedztwie skmki Kameralna inwestycja składająca się z dwóch - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

325 000 zł40 m² 8 155,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39,85 m , 2 piętro w 3-piętrowym budynku-Warszawa, tarchomin, ul. Strumykowa. Widne mieszkanie 39,85 m2 z balkonem 2,09 m2 oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

380 900 zł59 m² 6 436,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

310 000 zł51 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Elegancka elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

239 000 zł39 m² 6 128 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje o pow.39 m2 Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dąbrówka Wiślana, o pow. 44 m2, usytuowane na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2003 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

260 750 zł28 m² 9 246,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w wyjątkowej w skali Polski inwestycji realizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera na urokliwym terenie. W koncepcję zabudowy wkomponowane zostały efektowne zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

319 000 zł51 m² 6 249 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przeprowadź się już latem 2019r. Na nowe rodzinne osiedle na Białołęce. Do mieszkania 3 pokojowego z balkonem, na 1 piętrze, dwupiętrowego bloku. Mieszkania w tej inwestycji posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

385 000 zł59 m² 6 505,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Widna

Białołęka,Warszawa

595 030 zł95 m² 6 242,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

232 000 zł29 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

381 500 zł69 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

339 000 zł58 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

254 000 zł40 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

369 000 zł52 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

270 000 zł40 m² 6 741,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w mieszkaniu 2 pokojowym, na nowym osiedlu na Białołęce. Nie płać za wynajem, kup swoje własne, nowe "M". Odbiór już latem 2019r.! Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 47 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 69 m2 z widną kuchnią dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

238 000 zł40 m² 5 877 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i duzym balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

379 000 zł70 m² 5 376 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z możliwością zaadaptowania na 4 pokoje - powierzchnia 70 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

389 000 zł69 m² 5 637,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Białołęka 69m2 - 4 pokoje - 389 tys zł szybki termin odbioru widna kuchnia Mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji mamy salon 22m2 połączony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij