dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

377 919 zł70 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***trzy pokoje z oddzielną kuchnią*** Bez prowizji oraz podatku pcc! Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

260 750 zł28 m² 9 246,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 1 pokojowe praktycznie w samym Parku Henrykowskim. Tak. To możliwe! Nie było do tej pory takiej inwestycji, która przywraca dawny blask najpiękniejszych zabytków Warszawy i wpasowuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Białołęka,Warszawa

258 900 zł39 m² 6 638,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie na Białołęce. Lokal znajduje się w kameralnym dwu piętrowym budynku. *wysoki standard wykończenia *media miejskie + kotłownia *piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

390 051 zł68 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Cztery pokoje świetny rozkład! Bez prowizji oraz podatku pcc! Osiedle jest realizowana na Bliskiej Białołęce - dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiarska

Białołęka,Warszawa

388 931 zł58 m² 6 753,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciche 3 pok. z widokiem na las. Balkon 6,33m2. Skm Okna wychodzą wschód, z widokiem na patio oraz tereny zielone. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (22,66 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

311 893 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Najbardziej aktualna oferta! możliwość negocjacji ceny! Inwestycja: teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów i chodników, dużo terenów zielonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

270 000 zł42 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ostatnie mieszkania w tej Okolicy gotowe w 2019 r. do odbioru Bezpośrednio od dewelopera Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

254 734 zł38 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Odbiór W lipcu! Inwestycja: teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów i chodników, dużo terenów zielonych na inwestycji, teren zagospodarowany zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

369 000 zł52 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

270 337 zł40 m² 6 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez pcc Klucze odbierz w tym roku! Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu przyrody, 25 minut od Śródmieścia, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy; niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

310 000 zł52 m² 5 905 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.52,5 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

274 576 zł42 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

346 768 zł58 m² 6 014,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Promocja tra do 31.05.2019! Odbiór mieszkania już w lipcu! Istnieje możliwość negocjacji ceny! Inwestycja: Teren zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych, parkingów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

309 000 zł49 m² 6 306 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

232 000 zł29 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

311 893 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje Z ogródkiem na lipiec Prosto od Developera! Osiedle które powstaje w rejonie ulicy Kąty Grodziskie, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

342 210 zł56 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zielona okolica 3 pokoje Z ogródkiem Bez prowizji oraz podatku pcc! Osiedle jest realizowana na Bliskiej Białołęce - dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

394 668 zł69 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***cztery pokoje gotowe do wprowadzenia!*** Bez prowizji oraz podatku pcc! Osiedle jest realizowana na Bliskiej Białołęce - dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

267 179 zł40 m² 6 649,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje blisko ch targówek Prosto od Developera! Osiedle które powstaje w rejonie ulicy Kąty Grodziskie, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

390 000 zł61 m² 6 363,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania przestronne mieszkanie dwupokojowe w Warszawie na Tarchominie. Sprzedawane mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Na terenie osiedla jest miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

285 824 zł47 m² 6 081,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogródek 30 m2 z oddzielną kuchnią - Prosto od Developera - Bez prowizji oraz podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kartograficznej na warszawskiej Bliskiej Białołęce - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

369 000 zł52 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

318 688 zł51 m² 6 248,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Ogłoszenie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

246 762 zł42 m² 5 835 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwa pokoje W super cenie! Bez prowizji oraz podatku pcc! Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

297 528 zł53 m² 5 619,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

235 648 zł37 m² 6 380,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

314 000 zł50 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

338 988 zł55 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***3 Pokoje z dużym ogródkiem!*** Bez prowizji oraz podatku pcc! Osiedle jest realizowana na Bliskiej Białołęce - dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

250 000 zł37 m² 6 757 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowa

Białołęka,Warszawa

362 439 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera 0 % prowizji Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Kameralne osiedle na Białołęce, w otoczeniu zieleni. Doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni, 37 m2, położone w Warszawie - Tarchomin. Lokal na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą z 2008r. Osiedle strzeżone, z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Atrakcyjna

Białołęka,Warszawa

338 599 zł60 m² 5 667,87 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duży taras atrakcyjna cena Bez prowizji oraz podatku pcc! Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

273 325 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Kameralne osiedle na Białołęce, w otoczeniu zieleni. Doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac 1831 Roku

Białołęka,Warszawa

364 014 zł58 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

**bez prowizji** **brak podatku pcc** Zamieszkaj jeszcze w tym roku! Kameralne osiedle na Białołęce, w otoczeniu zieleni. Doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

259 290 zł39 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

286 201 zł40 m² 7 099,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

40m2 idealne dla pary, zielona okolica! Bez prowizji oraz podatku pcc! Wielorodzinny budynek mieszkalny, o niskiej zabudowie z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

332 206 zł55 m² 6 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świetne trzy pokoje Prosto od Developera! Osiedle które powstaje w rejonie ulicy Kąty Grodziskie, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

359 000 zł70 m² 5 129 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 4 pokoje - pow. 70 m2 z widną kuchnią dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1