dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

306 824 zł52 m² 5 869,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji 0% pcc Główne atuty inwestycji: - kameralne osiedle składające się z 7 trzypiętrowych budynków, - bardzo niski czynsz, jedynie 7,80 pln wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barei

Białołęka,Warszawa

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do zaoferowania mam 2 pokojowe mieszkanie na Nowodworach. Mieszkanie ma 45 m2 + balkon 3 - metrowy. W skład mieszkania wchodzi salon 18,4 m2, pokój 9,6 m2, kuchnia 6,8 m2, łazienka 3,9 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

369 000 zł70 m² 5 234 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 4 pokoje - pow. 70,5 m2 z widną kuchnią dużym tarasem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

390 714 zł57 m² 6 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkania w promocji! Kompaktowy układ. Spokojna okolica, z prywatnym parkiem i placem zabaw. Świetnie skomunikowana z centrum cześć Białołęki. Miejsce postojowe naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

541 800 zł76 m² 7 143,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zielona lokalizacja i świetna komunikacja z centrum: prywatny las z miejscem do rekreacji, zielone tereny rekreacyjne w okolicy, 20 minut samochodem do centrum, 14 minut autobusem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

287 360 zł49 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zakup Bezpośrednio od dewelopera! 0% Prowizji 0% pcc Główne atuty inwestycji: - niska kameralna zabudowa (inwestycja zakłada 7 kameralnych 3 piętrowych budynków z winda w każdym 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

310 246 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

287 361 zł49 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

271 635 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

236 000 zł58 m² 4 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do zakupienia w drodze przetargu. Mieszkanie 3-pokojowe (salon z kuchnią, 2 sypialnie), łazienka z wc, korytarz, hol, pow. 58 mkw., mieszkanie w stanie dostatecznym, jest taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

530 000 zł71 m² 7 496,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

366 907 zł64 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

366 907 zł64 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

366 907 zł64 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atutowa

Białołęka,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 774,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie u zbiegu ulic Światowida i Myśliborskiej, o pow. 62,9 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

252 971 zł37 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuje Państwu mieszkanie dwu pokojowe z ekspozycją wschodnią. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym 19,44 mkw, pokoju 9,76 mkw, łazienki 4,22 mkw oraz holu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

529 100 zł85 m² 6 217,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Termin realizacji: II kw. 2019r. Opis: nowoczesna inwestycja o oryginalnej architekturze zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, którą docenią mieszkańcy ceniący ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

366 907 zł64 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

459 000 zł64 m² 7 129,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na bliskim Tarchominie o powierzchni 64,38m2, w skład którego wchodzą: - salon -oddzielna widna kuchnia - pokój - sypialnia, - przedpokój - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

266 459 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W promocji ostatnie mieszkania z terminem oddania na koniec tego roku! Wybierz Promocje : - Rabat od cenny - System Smart Home gratis 0 % Prowizji , 0 % Pcc Lokalizacja : - Przystanek Autobusowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

414 000 zł64 m² 6 444,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od dewelopera! Brak pcc brak dodatkowych kosztów Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną dużą widną kuchnią, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w inwestycji o niskiej zabudowie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

379 000 zł70 m² 5 376 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z możliwością zaadaptowania na 4 pokoje - powierzchnia 70 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

247 000 zł42 m² 5 894,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

315 000 zł55 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow.55 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

225 000 zł35 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 18m sypialnia 10m łazienka 4,m3 hall 3m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

307 870 zł52 m² 5 889,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

284 000 zł41 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

799 000 zł100 m² 7 979,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, dwupoziomowy, apartament na Warszawskim, zielonym Tarchominie. Nieruchomość wyjątkowa, dająca poczucie wolności i przestrzeni. Złożona z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

366 907 zł64 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

241 479 zł40 m² 5 995,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio Od Dewelopera Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Atrakcyjne rozkłady mieszkań będą jednym z wielu wyróżników projektu. W każdym z 7 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

202 240 zł32 m² 6 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

339 737 zł58 m² 5 857,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

229 000 zł32 m² 7 046 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 2 pokoje - pow. 32.5m2 Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

319 063 zł51 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuje Państwu mieszkanie trzy pokojowe z ekspozycją zachodnią. Składa się ono z salonu z aneksem kuchennym 21,64 mkw, pokoju 11,13mkw i 8,8mkw, łazienki 4,16 mkw oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

317 000 zł46 m² 6 891 zł/m²

 

Piętro:1