dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

395 000 zł40 m² 9 835,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem to świetnie trafiłeś! lokalizacja :białołęka,ul.Sieczna METRAŻ: 40,16 m2 PIĘTRO: Wysoki parter ROK BUDOWY: 2010 RODZAJ BUDYNKU :nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

499 000 zł67 m² 7 492,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania bezpośrednio: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3m2 znajdujące się na Zielonej Białołęce przy ulicy Żeglugi Wiślanej 10a, rok budowy: 2009, odświeżone i ( malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 z balkonem zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Podłużnej. Mieszkanie składa się z : - Holu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

430 300 zł34 m² 12 798,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Światowida, w sąsiedztwie ul. Milenijnej. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,62 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w niskim budynku, 57 m2, 3 pokoje, loggia, klimatyzacja, miejsce postojowe naziemne, ochrona i monitoring, warszawa Białołęka ul. Kartograficzna. Wysoki standard w umeblowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia eleganckie mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami, na Białołęce. Przy ulicy Krzyżówki, w apartamentowcu zlokalizowanym przy Kanale Żerańskim. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

779 000 zł79 m² 9 860,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

, westa Home Szukasz w pełni umeblowanego mieszkania w wysokim standardzie, z balkonem, garażem, takiego gdzie po odebraniu kluczy możesz się od razu wprowadzić i mieszkać? - tak? :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twórcza

Brzeziny,Warszawa

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie z całoroczną altaną! Szukasz mieszkania w dobrej cenie w prężnie rozwijającej się lokalizacji jaką jest Białołęka? Koszty są dla Ciebie ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

625 000 zł68 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, usytuowane na parterze w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowane na Białołęce, tarchomin ul. Książkowa Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

621 800 zł81 m² 7 698,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń już dziś - powróciło do sprzedazy ostatnie mieszkanie! bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie! Zamieszkaj w zadrzewionej lokalizacji ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

559 000 zł54 m² 10 371,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne mieszkanie 53,9 m2 z przestronnym tarasem 18,8 m2, oddane do użytkowania w 2013 roku. Salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie i łazienka. Ekspozycja południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 250 zł39 m² 32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ustawne dwupokojowe mieszkanie z przestronną loggią przy Książkowej z widokiem na panoramę miasta. Aneks kuchenny i salon łącznie mają 17m2. Oddzielny pokój - sypialnia 9 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

373 154 zł35 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

370 000 zł40 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z aneksem kuchennym i dużą loggią (7,2m2). Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo - zachodniej dzięki czemu przez cały dzień jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nagodziców

Tarchomin,Warszawa

435 000 zł47 m² 9 359,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Jeżeli szukasz bardzo zadbanego, przytulnego i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania - to świetnie trafiłeś! Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej Białołęce-Tarchominie, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

609 000 zł69 m² 8 864,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Gotowe do wprowadzenia, ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 mkw w spokojnej okolicy oraz dobrym połączeniem w kierunku Centrum. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

583 800 zł76 m² 7 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń już dziś - trwa promocja na mieszkania 4 pokojowe! Ostatnie mieszkania dla rodzin! bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

430 000 zł43 m² 9 953,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. ponad 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i sporym balkonem, wykończone, umeblowane, dostępne od zaraz. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

399 000 zł40 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane mieszkanie w budynku z 2010 roku, na strzeżonym osiedlu na Białołęce. Bardzo rodzinna i przyjacielska atmosfera między sąsiadami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w nowym niskim budynku, z windą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, o łącznej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

465 000 zł54 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 31.05.2021 r. Oferujemy Państwu bardzo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie premium na 1 piętrze, z zewnętrznym miejscem postojowym. Ogrodzone i chronione osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie 54 m dobrze nasłonecznione, położone na osiedlu domów 2-piętrowych. Osiedle strzeżone, zamknięte, z placem zabaw dla dzieci, z boiskiem do kosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żerań

Żerań,Warszawa

330 000 zł32 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2, idealne dla singla, pary lub na inwestycję pod wynajem, zlokalizowane na Warszawskiej, bliskiej Białołęce. W skład lokalu wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Chcesz zamieszkać w swoim własnym, wymarzonym mieszkaniu i nie płacić więcej za wynajem? A może chcesz zacząć inwestować w nieruchomości i generować pasywny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 56,20m2 w ciekawej lokalizacji na Białołęce- centra handlowe, banki, kawiarnie, przedszkola szkoły basen fitness. Sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

469 999 zł51 m² 9 215,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz dwupokojowego mieszkania w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie cenisz sobie bliskość infrastruktury miejskiej - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

458 521 zł50 m² 9 164,92 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*od dewelopera, bez żadnej prowizji, bez podatku pcc* Przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Funkcjonalny układ. Sypialnia z wydzieloną garderobą. Jasne. Ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

409 441 zł63 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 62,51 m2 z ekspozycją na północny-zachód, balkon o powierzchni 7,18 m2 Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Choszczówka,Warszawa

530 000 zł59 m² 8 937,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dostępne od zaraz, 59m2, 2-pokojowe z otwartą na salon kuchnią, dużym balkonem 10m2, miejscem garażowym i komórką lokatorską. Zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z 2016r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

374 019 zł54 m² 6 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,01 m2 z ekspozycją na południe i północny-wschód, balkon o powierzchni 6,34 m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

367 471 zł49 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,16 m2 z ekspozycją na północny-zachód i południe, balkon o powierzchni 5,98m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

315 000 zł27 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa kawalerka ponad 27m2 z ogródkiem 31m2, w pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do wprowadzenia bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Bardzo dobra lokalizacja na osiedlu Miasto Moje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twórcza

Białołęka,Warszawa

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy Warszawa - Białołęka (przy ulicy Twórczej) na osiedlu domków wielorodzinnych. W spokojnej cichej okolicy zdala od zgiełku miasta. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dla wymagającego klienta, w stanie do zamieszkania, wykończone materiałami wysokiej jakości. Okna od stony południowej, słoneczne, widne. Balkon. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

342 000 zł39 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie na osiedlu "zakątek Wiślany" 3 pokoje (z aneksem kuchennym) 60 m z balkonem. Salon i jeden pokój wychodzą na stronę wschodnia, drugi mały pokój na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Najlepiej rozwinięta i skomunikowana część Tarchomina (białołęki) - 2 przystanki tramwajem od Galerii Północnej, 4 przystanki do metra Młociny Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

779 000 zł80 m² 9 719,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 80.15 m2, usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym z 2018 roku położone na nowo wybudowanym osiedlu Riviera Park, na prężnie rozwijającym się Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kompletnie umeblowana kawalerka na 1 piętrze ,40m,z balkonem.Swietna komunikacja:tramwaj,autobus,metro. Tarchomin

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Białołęka,Warszawa

505 000 zł61 m² 8 279 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 usytuowane na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z 1999 roku, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Przylesie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winorośli

Tarchomin,Warszawa

496 000 zł51 m² 9 725,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51m2 usytuowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku z 2015 roku zlokalizowane na Tarchominie przy ul. Winorośli. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.