dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

546 082 zł56 m² 9 763,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat tylko do 31 stycznia. Aktualna promocja do końca stycznia. Cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zbożowa

Białołęka,Warszawa

804 014 zł98 m² 8 246,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

To inwestycja łącząca harmonię podmiejskiego życia rodzinnego z bliskością centrum. Kameralne osiedle, współgrające z okoliczną niską zabudową, charakteryzuje się nowoczesną wizją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem 12 m2 od strony południowo zachodniej. Unikalny i rzadko spotykany rozkład mieszkania w nowym budownictwie z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł27 m² 10 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczną, rozkładową , jasną kawalerkę w budynku z 2003 r. na zielonej Białołęce. Nieruchomość idealna dla singla, pary, jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

635 000 zł66 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * balkon + loggia * ustawny salon aż 30m2, od południa * duże, panoramiczne okno w salonie * sypialnie (12,7m2 + 12,1m2) * hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

1 850 zł44 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m2 z oddzielną kuchnią, dużą łazienką, garderobą oraz ok. 5 m2 balkonem. Osoby, które tam zamieszkają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadbane dwupokojowe mieszkanie na Nowodworach, usytuowane na parterze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana na Nowodworach w okolicach ul. Sprawnej, dzierzgońskiej oraz Sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

668 300 zł66 m² 10 095 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

284 000 zł26 m² 10 839,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z 2020 roku w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wykończone, o powierzchni 26,2 m2, 1-pokojowe z aneksem kuchennym. Zlokalizowane na Tarchominie, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 67a (białołęka). Powierzchnia: 75 m Rok budowy: 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

950 000 zł126 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie z 3 dużymi sypialniami i bardzo dużym salonem (na części powierzchni sufit podwyższony do 3,2m), bardzo jasne. Możliwość podzielenia 2 sypialni do uzyskania 2 dodatkowych (gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

584 659 zł61 m² 9 515,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

626 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * dwustronne, salon od południa * duży salon aż 30m2 * balkon 3,8m2 * słoneczne - duże panoramiczne okno * sypialnie (10,7m2 + 10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołacińska

Białołęka,Warszawa

465 000 zł36 m² 12 739,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam pięknie zaprojektowaną kawalerkę w inwestycji Napollo - Nowy Park. Idealne mieszkanie dla przyszłego właściciela, który ceni sobie spokój i cisze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

767 200 zł75 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * loggia 5,65 m2 od południa * salon z aneksem kuchennym 20m2, od południa * duże, panoramiczne okno w salonie * wc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

662 607 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mega okazja! Mieszkanie właśnie wróciła do sprzedaży, w wyprzedanej dawno inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany - nie zwlekaj! Zakończenie budowy już w lipcu 2022! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Nowodwory,Warszawa

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie na Nowodworach, usytuowane na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na Nowodworach w okolicach ul. Hanki Ordonówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Nowodworska,Warszawa

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Świetny punkt komunikacyjny - blok położony wzdłuż ul. Światowida 100 m od tramwai i autobusów Mieszkanie pomimo tak dobrego punktu komunikacyjnego jest ciche Kawalerka 31 m2 po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest nowe mieszkanie mieszczące się na 5 piętrze. Budynek w którym znajduje się dana nieruchomość został oddany w grudniu poprzedniego roku. Okolica jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z półotwartą kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie jest dobrze naświetlone przez cały dzień ponieważ usytuowane jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

551 145 zł52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mega okazja! Mieszkanie właśnie wróciło do sprzedaży, w wyprzedanej dawno inwestycji. Jeśli jesteś zainteresowany - nie zwlekaj! Zakończenie budowy już w lipcu 2022! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

563 867 zł57 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 56,67m2, usytuowanego na Białołęce przy ul. Marywilskiej 65 lokalizacja Białołęka to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

626 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Białołęka ul. Odkryta przytulne 2 pok. z balkonem. Oferuję do wynajęcia ładne mieszkanie położone na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie rozkładowe z widną kuchnią. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

425 000 zł40 m² 10 635,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ciepłe i urokliwe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym 39,96 m2, balkonem 3,05 m2 oraz komórką lokatorską 3,57 m2 zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 000 zł54 m² 9 206,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na wysokim parterze przy ul. Skarbka z Gór. Kuchnia jest w formie aneksu. W lokalu znajduje się garderoba. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamykowa

Białołęka,Warszawa

565 000 zł47 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie 47,15m2 z ogrodem 128m2, miejscem parkingowym, kominkiem i domkiem ogrodowym. Bliska Białołęka ulica Kamykowa, rejon Juranda ze Spychowa i Ostródzkiej. Tylko 5km ( ok.10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

510 025 zł54 m² 9 529,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat. Zainteresowany obejrzeniem dostępnych mieszkań? Zadzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

418 000 zł40 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne dwa pokoje z aneksem kuchennym i dużym balkonem. Mieszkanie jest bardzo dobrze naświetlone przez cały dzień ponieważ usytuowane jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

765 000 zł83 m² 9 216,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zarezerwowane! Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie (82.48m2) na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 4-piętrowego budynku z windą, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołacińska

Wiśniewo,Warszawa

445 000 zł36 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie to przestronna kawalerka z dużym ogródkiem 50m2 i garderobą. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Na podłodze we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

718 000 zł62 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na trzecim piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane przy ul. Kamińskiego na Tarchominie. Mieszkanie po remoncie. Lokal znajduje się na 2 pietrze. Teren osiedla zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

628 000 zł54 m² 11 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na pierwszym piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

609 000 zł49 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na parterze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

590 000 zł67 m² 8 805,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 67m2 - 3 pokoje - białołęka - przy ratuszu 10min od metra młociny możliwość obejrzenia mieszkań szybki termin odbioru Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 67m2 położone 500m od tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

654 000 zł78 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 78m2 - 3 pokoje - widna kuchnia lokalizacja przy ratuszu - 10min od metra możliwość oglądania mieszkania Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 78m2 położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,7 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2004 roku na Białołęce przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi (w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

319 872 zł38 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 38,08 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

610 700 zł63 m² 9 693,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie komfortowego mieszkania? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy cenisz bliskość sklepów? Czy chcesz iść kilka.