dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

959 000 zł64 m² 15 102,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Przestronne 3-Pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce! Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Głębockiej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

2 550 zł39 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

2 550 zł39 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 650 zł33 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka (33,3m2) z miejscem parkingowym do wynajęcia, warszawa-Białołęka, ul. Skarbka z Gór (osiedle Derby). 2 piętro, balkon (bez piwnicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

825 000 zł60 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania wykończone, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze z dużym balkonem z pięknym widokiem roztaczającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Białołęka,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu "moja Północna" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Choszczówka,Warszawa

659 000 zł41 m² 16 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 - pokojowe, warszawa Białołęka, żerań, ul. Marywilska 58 Na sprzedaż pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,55 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Nowodworska,Warszawa

799 000 zł69 m² 11 529,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentowana nieruchomość jest położona na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie jest dwustronne i składa się z nastepujących pomieszczeń: I. od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

1 199 000 zł87 m² 13 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż, położonego na ulicy Krzyżówki 36d, na osiedlu Nadwiślańskim. To miejsce oferuje nie tylko komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 900 zł45 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania w Warszawie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Białołęka. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana. Pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Monteverdiego

Kobiałka,Warszawa

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem na nowym osiedlu o niskiej zabudowie, przy ulicy Claudia Monteverdiego. Mieszkanie świeżo wykończone wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

679 000 zł46 m² 14 854,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalna Oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, a przede wszystkim urządzone, mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Rozkład: - salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

949 000 zł72 m² 13 151,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

572 000 zł34 m² 16 720,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21m2, usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Białołęce przy ul. Pajdaka 7. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 230 zł32 m² 100,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, białołęka Powierzchnia: 32 m Dostępne od: sierpnia 2024 Cena najmu:2 500 zł/miesiąc+ Czynsz 730 zł Opis Mieszkania: oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Stop! Drogi użytkowniku, przejrzałeś już kilkadziesiąt ogłoszeń, ale za każdym razem coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

610 000 zł44 m² 14 023 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , zlokalizowane na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Odkrytej 29a w Warszawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

550 000 zł46 m² 12 003,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Blok stoi na granicy osiedla, wzdłuż pasa zieleni. Powierzchnia nieruchomości to 45,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 490,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowo okazja! Bardzo zadbane, po rewitalizacji 3-pokojowe mieszkanie z wygodnym, pięknym ogródkiem. Mieszkanie sprzedawane z większością mebli i wyposażeniem typu: lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

679 000 zł67 m² 10 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku bez windy z 1988 roku. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

899 000 zł70 m² 12 806,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone na kameralnym osiedlu przy ul. Mehoffera. Zaletą nieruchomości jest idealny rozkład pomieszczeń i duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Projekt Kameralne ogrodzone osiedle mieszkań 1-4 pokojowe, od 25 do 68 m2. Budynki o niskiej 3 kondygnacyjnej zabudowie z windami, garażami i miejscami parkingowymi. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trąby

Winnica,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 58m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2022r. przy ul. Mikołaja Trąby, białołęka, nowodwory. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,5 m , w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

710 000 zł44 m² 15 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie wysoki standard o powierzchni 44,50 m , położone na pierwszym piętrze 7-piętrowego bloku z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Żerań,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wygodne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Odkrytej 33a, doskonale ulokowane: jednocześnie blisko Wisły oraz ważnych tras komunikacyjnych. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2020 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce, osiedle Nowodwory, ul. Aluzyjna. Aspekty formalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

542 000 zł47 m² 11 531,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Białołęka, ul. Śreniawitów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

2 100 zł37 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronną kawalerkę, zlokalizowaną w niskim budynku położonym w sercu zielonego osiedla. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie dzielnicy Białołęka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 104,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na trzecim piętrze 3-piętrowego bloku w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 143 000 zł82 m² 13 939 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,96 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą-Warszawa, białołęka, ul. Milenijna. Mieszkanie składa się z: - czterech niezależnych pokoi , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Monteverdiego

Kobiałka,Warszawa

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem na nowym osiedlu o niskiej zabudowie, przy ulicy Claudia Monteverdiego. Wolne od 1 września br. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

799 999 zł54 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Ci klimatyczne mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Książkowej 9C. *Nieruchomość usytuowana na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku. *Przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

560 000 zł35 m² 16 096,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miło mi zaprezentować piękną kawalerkę na Białołęce przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 34,8 m2. Mieszkanie jest nowe, wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

612 000 zł50 m² 12 118,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

756 789 zł56 m² 13 514,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Brzeziny, os. Derby ul. Skarbka z Gór 56m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon 3,5 m2 | w pełni umeblowane i wyposażone w agd | stan dobry - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane Mieszkanie do Wynajęcia na Tarchominie Książkowa 9b atuty: salon z aneksem kuchennym przestrzeń jest w pełni wykorzystana, z funkcjonalnie rozplanowanym miejscem do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij