dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Obrońców Tobruku 36 w Warszawie. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 52 m Piętro: pierwsze Układ: dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Obrońców Tobruku 36 w Warszawie *nieruchomość o powierzchni 52 m2 mieści się na pierwszym piętrze *składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 822,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o powierzchni 46,3 m2 m2 usytuowane na 6 piętrze (piękny widok na Centrum miasta) w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

4 800 zł60 m² 79,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie blisko lasu W pełni wyposażone | 3 pokoje | Po remoncie | 2 miejsca postojowe | Blisko lasu ***** rozkład I standard: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

995 000 zł65 m² 15 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w sąsiedztwie parku? A może chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul.Lazurowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywoń

Bemowo,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Przed blokiem park, z ostatniego piętra widok na miasta. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

670 000 zł41 m² 16 301,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, położonego w doskonałej lokalizacji, tuż przy Metrze Bemowo Ratusz i w pobliżu rozbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

770 000 zł47 m² 16 477,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w kameralnej inwestycji z 2018 roku Bemowo Residence, przy ul. Chrzanowskiej 4. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

969 000 zł54 m² 18 112,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji na Bemowie, przy ulicy Górczewskiej 224. Zobacz Film! Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

709 970 zł42 m² 17 066,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż wspaniale wykończone 2-pokojowe mieszkanie na bemowie na ul. Powstańców śląskich 108 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 41,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

255 000 zł23 m² 11 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super kawalerki w niesamowitym miejscu. Kawalerki na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko. Budynek znajduje się przy ul. Podmiejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

640 000 zł35 m² 18 529,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 900 zł72 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie współpracuję Z agencjami - proszę nie dzwonić! Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w apartamentowcu z 2006 r z pełnym monitoringiem i ochroną. Dostępne od 1 marca 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 843,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe, bardzo zadbane mieszkanie dające poczucie ciszy i spokoju. Mieszkanie znajduje w 11 piętrowym budynku z 1974 roku, na 4 piętrze. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 266 000 zł90 m² 14 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1266000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

872 000 zł53 m² 16 496,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

911 187 zł60 m² 15 186,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji bez podatku pcc bezpośrednio od dewelopera kontakt   oddanie już W tym roku! Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Bemowie, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Chrzanów,Warszawa

1 450 000 zł74 m² 19 465,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową, nieruchomość gotową do zamieszkania. Usytuowaną w nowym budownictwie na Bemowie Chrzanów. Atuty: zamknięte osiedle z monitoringiem Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne mieszkanie w zielonej okolicy na Bemowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z oddzielną kuchnią, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Bemowie z ogródkiem! Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ulicy Batalionów Chłopskich na osiedlu Wille Lazurowa. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

846 500 zł55 m² 15 363 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Mieszkanie do odświeżenia| dobra lokalizacja | uregulowany stan prawny z księgą wieczystą Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,1 m2 na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 485,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania: rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o łącznej powierzchni około 47,98 m2 w sąsiedztwie Fortu Bema, w budynku apartamentowym z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy ulicy Borowej Góry- zaledwie 100 metrów od przystanku tramwajowego "synów Pułku". Krótko: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Jelonki Południowe,Warszawa

625 000 zł61 m² 10 212,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego i bardzo funkcjonalnego 3 - pokojowego mieszkania, położonego w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

580 000 zł52 m² 11 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W skrócie: - ul. Człuchowska 76 / Bemowo - 2 pokoje z oddzielną kuchnią / 52,5m2 powierzchnia plus komórka lokatorska 3m2 oraz miejsce postojowe - Budynek z 2009 roku - mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 600 zł57 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dobra lokalizacja na warszawskim Bemowie, 3 minuty do pętli tramwajowej, liczne autobusy w odległości kilku minut od budynku. Czas dojazdu do centrum 15-20 minut samochodem lub 30-35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 770 000 zł98 m² 18 024,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

***fort bema**osiedle Leśne**dwa tarasy**ogródek**dwa miejsca parkingowe*** Rodzinne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, ogródkiem, dwoma miejscami garażowymi położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Klemensiewicza na warszawskim Bemowie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

560 000 zł28 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przestronna kawalerka - do wprowadzenia / blok 2023r / blisko metra / duża loggia / garaż / doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

1 000 000 zł73 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia, posiadam operat szacunkowy do wglądu! Biura nieruchomości proszę o niekontaktowanie się ze mną. Widoki z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podmiejska

Lotnisko,Warszawa

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym przy ul. Lazurowej. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

1 121 676 zł62 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w znakomicie skomunikowanej lokalizacji, przy ulicy Górczewskiej w Warszawie. Na sprzedaż komfortowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

677 000 zł38 m² 17 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku zlokalizowane w Warszawie na Bemowie przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

935 000 zł72 m² 12 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w Reals! Mieszkanie o powierzchni 72,2 m , usytuowane przy ul. Kawy na pierwszym piętrze , to przestronny lokal składający się z 3 pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

899 000 zł50 m² 18 019,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak pl/en/ua/ru Dwupokojowe mieszkanie 49,89 m na sprzedaż - Bemowo Residence Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,89 m , położone na ostatnim, piątym piętrze budynku.