dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m , usytuowane na 6 piętrze z 10 w budynku z połowy lat 80' u zbiegu ul. Wrocławskiej i Rosy Bailly. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 z osobną kuchnią - 2 oddzielne pokoje. Nowe osiedle Young City przy ulicy Batalionów Chłopskich 87a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

1 360 000 zł84 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (84 mkw.) z wydzieloną kuchnią, garderobą i dwoma balkonami. Dodatkowo piwnica o pow. 16 mkw. (w cenie). Dostępne są także miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

8 700 zł82 m² 105,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem świeżo wykończony, nigdy nie zamieszkały klimatyzowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 057,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowaną na Bemowie, w bliskiej odległości od wat-u oraz Metra Bemowo. Atuty Zamknięte osiedle z monitoringiem oraz ochroną Świetna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

760 000 zł61 m² 12 559,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mercato Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,51 m , usytuowane na 7. piętrze z 8 w zadbanym budynku z lat 80-tych na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

878 000 zł68 m² 12 858,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 -pokojowe Z balkonem I piwnicą na bemowie! księga wieczysta! lokal stanowiący odrębną nieruchomość. B. dobra lokalizacja: - ul. Jana Blatona, b. blisko skrzyżowania ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 085 000 zł68 m² 15 955,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w inwestycji Villa Lazur. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 590 zł45 m² 57,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 45 mkw, składająca się z: - przestronny salon - sypialnia - Kuchnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 590 zł39 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Batalionów Chłopskich 87b na Bemowie. Nieruchomość: lokal o powierzchni 39,5 m2. Usytuowany na 2 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

2 399 000 zł162 m² 14 808,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, wyjątkowy apartament zlokalizowany na warszawskim Bemowie przy ul. Siodlarskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

656 000 zł50 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnego mieszkania do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w bloku na ulicy Szobera. Mieszkanie na 6 piętrze z windą. Rozkładowe wsch-zach z balkonem. Dobra komunikacja. Wolne od zaraz. Kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 1978 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.8 m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Łazienki Loggia Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

999 000 zł61 m² 16 430,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Narwik 24: gdzie architektura spotyka się z życiem (i gdzie słońce zachodzi najpiękniej) Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które opowiadają historie o porannej kawie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

765 000 zł43 m² 17 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja. Wygodne mieszkanie 2 min. OD powstającej stacji metra! Dodatkowo miejsce postojowe. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu na osiedlu przy ulicy Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

749 000 zł44 m² 17 108,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,78 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

955 000 zł53 m² 18 169,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kolejny tydzień oglądania mieszkań? Jedno za małe, drugie w bloku z lat 70-tych , trzecie z potencjałem (czytaj: do generalnego remontu). A tu nagle coś dla Ciebie. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 588 671 zł97 m² 16 290 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, które usytuowane jest na 2 piętrze w budynku z 1997 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kędzierskiego

Bemowo,Warszawa

685 000 zł51 m² 13 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na bemowie! Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie na warszawskim bemowie, przy ulicy Kędzierskiego 1. Nieruchomość położona w spokojnej i bardzo zielonej okolicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 930 zł42 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

895 000 zł46 m² 19 288,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,37 m , położone na warszawskim Bemowie, przy ul. Grodkowskiej - tylko 650 metrów od stacji metra M2 Ulrychów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo - 30 m - 540 000 zł Lokalizacja: warszawa - Bemowo (chrzanów), ul. Batalionów Chłopskich Osiedle Young City - inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Jelonki,Warszawa

1 100 000 zł56 m² 19 538 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Jelonkach. Osiedle jest ogrodzone, posiada monitoring i ochronę. Mieszkanie jest na parterze i posiada duży 73m2 ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku przy ulicy Dębickiej. Lokal ma pow. 48,82 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 520pln/m-c. Eleganckie, nowoczesne, 31m2, studio na bemowie. Ul. Szeligowska. Apartamentowiec z całodobową ochroną. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

599 900 zł30 m² 19 727,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowa kawalerka o powierzchni 30,41 m2, położona na rogu ul. Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Budynek nowy, oddany do użytkowania w 2025 r. Opis Ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie, jeszcze nikt W nim nie mieszkał; wszystko nowe! Świetne miejsce Bemowa; ul. Lazurowa przy Człuchowskiej; nowa inwestycja Metro Zachód bardzo dobrze skomunikowana z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

1 260 000 zł86 m² 14 646 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul. Arki Bożka/ Bemowo. Mieszkanie - rozkładowe pow. użytkowej 86,03 m2. Ekspozycja pd-zach. Usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł63 m² 14 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa, promocyjna cena tylko do 5 maja! Zapraszamy do współpracy! 3 pokojowe mieszkanie z doskonała komunikacją na Bemowie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 450 zł43 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 43 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyspą - sypialnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026