dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, na 1 piętrze (wysoki parter) w bloku z windą, przy ul. Pełczyńskiego (bemowo). Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiam Państwu jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,21 m , zlokalizowane przy ul. Wolfkego 12. Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z duzym balkonem ( ok 8 m2) na zamkniętym i chronionym osiedlu Ewen Shiraz w bliskim sąsiedztwie stacji metra bemowo. Budynek z recepcją a także bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 160 zł46 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

787 000 zł44 m² 17 886,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do oddania do użytku! Propozycja idealna dla singla lub pary. Szukasz komfortowego miejsca, które stanie się Twoim wymarzonym domem? Ta inwestycja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 750 zł37 m² 75,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwa pokoje do wynajęcia w zielonej okolicy Fortów Bema. Blisko liczne sklepy, dobra komunikacja. Idealne jednej - dwóch osób. Umowa najmu okazjonalnego. Konieczność wskazania lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

689 900 zł62 m² 11 199,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super lokalizacja! Dwustronne mieszkanie z dużą loggią, przy Parku Górczewska i 7 minut spacerem od planowanej linii metra ( przewidywany odbiór jesień 2026 roku ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 321,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

738 000 zł42 m² 17 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 42 m2 z podwójną loggią o łącznej powierzchni 6,64 m2 położone na Bemowie w nowoczesnym bloku przy ul. Świetlików 8 na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 163 000 zł83 m² 13 995,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie, w bloku przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 83,1 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

756 661 zł40 m² 18 949,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i oknem w kuchni - wyjątkowy układ! Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Nowoczesne mieszkanie w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

670 289 zł37 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na warszawskim Bemowie, zlokalizowane tuż przy stacji metra Chrzanów. Bez pcc. Bez prowizji. Dostępne inne metraże I rozkłady W tej inwestycji. Bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 425 000 zł72 m² 19 885,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w świetnym układzie, w nowoczesnej inwestycji, idealne dla rodziny lub do zakupu w celach inwestycyjnych! Nieruchomość składa się z: -Salonu (ok. 24).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 050 zł47 m² 65,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

599 900 zł31 m² 19 351,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalna kawalerka 31 m | Wysoki standard | Powstańców Śląskich 52 | 1. piętro | Garaż | Komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 480 000 zł104 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji! Niedaleko Szkoły Podstawowe m.in przy ul. Rozłogi lub Szobera. W pobliżu wiele żłobków i przedszkoli państwowych i prywatnych. Twoje nowe życie zaczyna się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chrzanów,Warszawa

1 180 000 zł62 m² 18 880 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wygodne mieszkanie Z ogródkiem - 2 min. OD powstającej stacji metra! Dodatkowo podwójne, wygodne miejsce postojowe. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

510 186 zł26 m² 19 999,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z balkonem | Nowa inwestycja | Bemowo | Bez prowizji i podatku pcc! Dostępne od dewelopera - bez dodatkowych kosztów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 220 zł48 m² 66,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 mkw przy ul. Pirenejskiej na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim (8.) piętrze budynku z zachodnią ekspozycją, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

685 000 zł40 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie 39,5 m2, parter/4 z windą w budynku z 2004r., Fort Bema. Po remoncie, w cenie sprzęt i meble, idealne dla singla/singielki, pary, niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, ciche 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Ratusz Bemowo - osiedle shiraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Ewen Shiraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Bądź pierwszym najemcą! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

4 600 zł64 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy komfort, spokój i świetną lokalizację? Mieszkanie przy ul. Szerackiego to przestronny, 3-pokojowy lokal gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

945 314 zł60 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie - idealna propozycja dla wszystkich którzy cienią sobie wygodę życia w mieście. Zakup Bez pcc - z rynku pierwotnego, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

850 000 zł81 m² 10 519,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Najważniejsze atuty Dwustronne rozkładowe mieszkanie na Bemowie, usytuowane na wysokim parterze 82 m2. Składające się z: - salonu 20 m2 z balkonem, - widnej kuchni z jadalnią 17,8 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 048 000 zł63 m² 16 634,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem na rogu ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej, bemowo Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

727 489 zł42 m² 17 399,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje na warszawskim Bemowie - idealna propozycja dla wszystkich którzy cienią sobie wygodę życia w mieście. Bez pcc. Bez prowizji. Dostępne inne metraże I rozkłady W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Batalionów Chłopskich, bemowo Chrzanów. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

918 123 zł55 m² 16 599,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa Bemowo Chrzanów to idealne miejsce dla Ciebie! 3 pokojowe mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy! Bez Prowizji! Bez pcc! Zadzwoń i porównaj bezpłatnie inne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł45 m² 67,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z balkonem W nowym budownictwie W pełni wyposażone | Z miejscem parkingowym | Klimatyzacja w każdym pokoju | Pets-friendly ****** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 544 480 zł97 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 131 000 zł61 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z balkonem na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z parkiem i placem zabaw. Usytuowane na czwartym piętrze, w budynku z windą. Zalety: + rozkładowy, funkcjonalny układ (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

900 000 zł54 m² 16 635,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o powierzchni 54.10 m , położone na malowniczym Warszawskim, Bemowie. Osiedle, na którym znajduję się mieszkanie graniczy z parkiem, który znajduję się przy na terenie Fortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radiowa

Fort Radiowo,Warszawa

4 900 zł77 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie, ul. Radiowa 9 (fort Radiowo). Układ: mieszkanie o powierzchni 74,6 m składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

639 000 zł52 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bemowo. Mieszkanie, w którym czujesz spokój od pierwszego kroku. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których wchodzisz i czujesz, że to Twoje miejsce. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje do remontu. Bardzo ustawne z funkcjonalnym układem pomieszczeń i łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

970 500 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w warszawskim Bemowie przy ul. Klemensiewicza. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. ul. Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij