dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciekawe mieszkanie, /dla ceniących wygodę I luksus/ od 1.03.2016 2- pokojowy ( 49 m2) apartament z wyposażeniem ( wg. załącznika ) , miejscem garażowym , komórką i ogródkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Górce,Warszawa

400 000 zł56 m² 7 108,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe, wschód; widok na plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Park Leśny Bemowo

Bemowo,Warszawa

211 650 zł26 m² 8 140,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego, bez 2% pcc - termin oddania listopad 2016 r. Jednopokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie o powierzchni 26,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

329 000 zł46 m² 7 115,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

To spokojne i kameralne osiedle, położone przy nieprzelotowej ulicy gwarantuje mieszkania w ciszy. Z kolei bliskość przystanku autobusowego sprawia, że komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

205 000 zł27 m² 7 695,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 26.35 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 19,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 3.6m2 Balkon 4m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

295 000 zł37 m² 8 051,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ciche, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie , do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kaden-Bandrowskiego, usytuowane na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

199 000 zł27 m² 7 469,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

199 000 zł27 m² 7 469,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górce

Bemowo,Warszawa

240 516 zł33 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez pcc bez prowizji agencji Kawalerka o powierzchni 32,75 m kw -pokój - 18,36 m kw -osobna kuchnia - 4,92 m kw -łazienka 4,24 m kw Nowa inwestycja na Bemowie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

530 000 zł69 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz mieszkania na nowoczesnym osiedlu z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską? Korzystasz z komunikacji miejskiej i chcesz bezproblemowo dostać się do centrum? Pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

309 000 zł46 m² 6 710,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

****ciekawa propozycja dla singla, pary lub 3-4-osobowej rodziny.**** Idealne pod wynajem.**** Świetna lokalizacja i bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum.**** Budynek ocieplony. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ładne, zadbane, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bemowie. 8 piętro w budynku 10 piętrowym. Spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością założenia księgi wieczystej( uregulowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

540 000 zł59 m² 9 168,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie idealne dla 1-2 osób. Dobry standard. Wszędzie blisko. Mieszkanie do wprowadzenia. W cenie mieszkania komórka lokatorska, miejsce postojowe (duże), wszystkie zabudowy i meble widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

353 000 zł52 m² 6 821,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle My Bemowo zlokalizowano przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. To spokojne i kameralne osiedle, położone przy nieprzelotowej ulicy gwarantuje mieszkania w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górce

Górce,Warszawa

455 000 zł67 m² 6 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzy pokojowe, ładne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Górce na Bemowie. Na piętrze budynku trzech lokatorów. Mieszkanie składa się z salonu 21 m2 (płd-wsch) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

353 500 zł59 m² 5 991,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe 59m2 ustawne mieszkanie na Bemowie, położone na 4 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku - co sprawia, że mieszkanie jest dobrze doświetlone. Duża odległość od przeciwległego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

429 000 zł79 m² 5 430,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Okazja - 79 m.kw. - 429000pln, 4 pokoje , przestronne i funkcjonalne , widna kuchnia , łazienka , oddzielne wc.Balkon. Dzięki ul. Nowolazurowa dojazd do Centrum 10 minut. Nie musisz wybierać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

319 000 zł46 m² 6 898,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

309 000 zł46 m² 6 710,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Secemińska

Bemowo,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 649,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ciekawe dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35m2 dla pary lub małej rodziny. Usytuowane jest na ostatnim piętrze. Z dużego balkonu (4m2) mamy ładny widok na krajobraz Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

411 978 zł58 m² 7 049,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycję zlokalizowano na Bemowie w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej. Sprawny transport zapewniają linie tramwajowe i autobusowe. Dodatkowo w pobliżu znajdują się stacje rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ewen Shiraz, ciekawe, nowoczesne osiedle, wszędzie blisko. Do wynajęcia umeblowany apartament , zlokalizowany na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich, świetne połączenia komunikacyjne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

502 944 zł59 m² 8 518,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia niemal 60 m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym - 23 m2 2 przytulne sypialnie odpowiednio 10 i 11 m2. Rozsądnie rozplanowany aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

305 183 zł43 m² 7 123,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

408 457 zł61 m² 6 714,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

428 298 zł57 m² 7 514 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

316 206 zł45 m² 6 967,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

443 408 zł62 m² 7 176,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

273 000 zł37 m² 7 334,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle to 90 przytulnych mieszkań, ulokowanych w dwóch kameralnych budynkach 3- i 5-piętrowym. Do wyboru są mieszkania 1- 2- lub 3-pokojowe. Do mieszkań na parterze przewidziano ogródki, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

455 000 zł63 m² 7 193,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

321 198 zł45 m² 7 104,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

313 737 zł45 m² 6 907,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

347 000 zł52 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone przy ul. Łagowskiej, na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 6 (z 10) piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

497 249 zł59 m² 8 422,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

410 000 zł73 m² 5 639,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Idealna lokalizacja do mieszkania jak i również pod inwestycję. 200m od budynku powstaje planowana stacja metra Ratusz Bemowo. W dniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

ładne fajne mieszkanko na Bemowie. Dwa pokoje z kuchnią widną z oknem i przejściem do salonu, całość sprawia bardzo przyjemne wrażenie przytulnego mieszkanka. Mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

304 507 zł44 m² 6 995,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017