dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

769 000 zł96 m² 8 010,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m2, piętro 3/4, 2001. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Widawskiej, bemowo. Bardzo blisko przystanków autobusowych i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Bemowo,Warszawa

715 000 zł89 m² 8 033,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje+ pralnia+komórka+garaż+ balkon cześć dzienna: salon z wyjściem na taras, kuchnia. pralnia cześć nocna : 2 sypialnie z jednego wyjście na balkon, łazienka. Przestronne,bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

430 000 zł68 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do ogladania cztero pokojowego mieszkania W kameralnym 3 piętrowym budynku. Mieszkanie rozkładowe składa sie Z : czterech niezależnych pokoi I widnej kuchni. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, piętro 2/3. Mieszkanie znajduje się przy ul. Coopera, bemowo. Dobra lokalizacja (autobus, tramwaj), dojazd do centrum samochodem trwa ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Promocja! Prowizja 1% brutto! Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74 m2, 1974r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Czerwonych Maków. Bardzo blisko przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 30m2, piętro 4/12. Mieszkanie znajduje się przy ul. Borowej Góry, bemowo. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł103 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Elegancki, dwupoziomowy apartament na ostatnim 8 piętrze budynku z dużym tarasem oraz funkcjonalnym rozkładem. Posiada system alarmowy. Osiedle zbudowane jest w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 58m2, piętro 0/6. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dywizjonu 303, bemowo. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w cichej okolicy przy ulicy Pełczyńskiego w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Blok jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, piętro 3/4, 1997r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wacława Borowego, bemowo. W pobliżu Hala Targowa Wola, park, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

5 500 zł117 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament z dwoma miejscami garażowymi.Apartament zbudowany wykończony w 2008 roku a odremontowany w czerwcu 2015. Nowoczesne wnętrza projektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

trzypokojowe mieszkanie 63,7 m2 na Bemowie,. Mieszkanie jest dwustronne, usytuowane na parterze składa i się z trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, toalety i zabudowanej loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

581 000 zł65 m² 8 938,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 65m2 na warszawskim bemowie, usytuowane w doskonałej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej. Nieruchomość położona na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 52m2, usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Obrońców Tobruku. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul Łagowskiej. Niezależne 3 pokoje z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w budynku 10 piętrowym. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 100 zł69 m² 44,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokoje z tarasem o powierzchni ok. 69m2 w bloku przy ul. Batalionów Chłopskich, bemowo. Osiedle zamknięte. Monitoring. Na terenie osiedla 2 place zabaw dla dzieci. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania 42 m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Górczewska. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 4 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 69m2, piętro 3/8, 2014r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grodkowskiej, bemowo. Dobry punkt komunikacyjny (w pobliżu Wola Park). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

2 350 zł48 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie ( 48 m2) róg Górczewskiej i Powstańców Śląskich na Bemowie Więcej podobnych ofert na stronie: nowe mieszkanie 48 m2, o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

2 550 zł54 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam 2 pokojowe mieszkanie kompletnie wyposażone Cicha spokojna okolica w nowo wybudowanym osiedlu kameralne W cenie najmu garaż, oraz komórka lokatorska. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 48,5 m kw plus miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Bardzo ciche. Strona południowa. Piętro 2, budynek 3 piętrowy z 2005r. Winda. Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 75m2, piętro 3/4. Mieszkanie znajduje się przy ul. Kocjana, bemowo. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Promocja! Prowizja tylko 1% brutto! Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 33 m2, piętro 2/3, 2009r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dywizjonu 303, bemowo. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich o powierzchni 44m2, piętro 7/8. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, przedpokoju, oddzielnej sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł106 m² 33,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie składające się z 4 pokoi, o powierzchni 106 m2, parter i suterena. Mieszkanie znajduje się w domku wielorodzinnym przy ulicy Powstańców Śląskich niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2, pietro 2/4. Mieszkanie znajduje się przy ul. Pełczyńskiego 139, bemowo. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Bemowo,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 38m2, piętro 4/5, 2016r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Witolda Łokuciewskiego, bemowo. Dobre połączenie komunikacyjne. Blisko do watu, pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do obejrzenia pokojowego mieszkania 61 m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 6/6 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, piętro 5/10, 2017r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich (róg Połczyńskiej), bemowo. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

615 000 zł70 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

ul.OBROŃCÓW TOBRUKU/os.LEŚNE 3-y pokojowe mieszkanie o pow.70 m2 znajduje się na 2-m piętrze w 4-o piętrpwym budynku z 2007 r. Kuchnia widna, w pełnej zabudowie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

2 500 zł51 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 51 m2, piętro 1/5, 2010r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kawy, bemowo. Bardzo blisko pętli Nowe Bemowo. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Ładne mieszkanie rozkładowe jednostronne, zachodnie. Pokoje o pow. 20m2 i 12m2, na podłogach parkiet. Kuchnia osobna10m2 widna, podłoga terakota i glazura. W przedpokoju szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Promocja! Prowizja tylko 1% brutto. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2, piętro 1/5, przy ulicy Rostworowskiego. Blisko pętla Nowe Bemowo, centrum Handlowe Bemowo i Carrefour. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

3 100 zł84 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia 4 pokojowego mieszkania 84m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Osmańczyka. Mieszkanie znajduje się na piętrze 5/6 w budynku z windą. Mieszkanie przyjazne zwierzakom Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

448 000 zł59 m² 7 593,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m. W budynku z 2001 roku. Bardzo przestronne wnętrze. Do mieszkania przynależy zabudowana loggia. Doskonała lokalizacja, w odległości 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

460 000 zł79 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na Bemowie. Lokal położony na drugim piętrze w budynku 3-piętrowym wybudowanym w 1979 roku w technologii wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Promocja 0% prowizji Poszukujesz mieszkania na nowoczesnym osiedlu z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską? Korzystasz z komunikacji miejskiej i chcesz bezproblemowo dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Klienci expandera nie płacą prowizji Kontaktując się w sprawie tej oferty: -otrzymasz telefon do Właściciela w celu obejrzenia Nieruchomości -nie zapłacisz prowizji jeśli zdecydujesz się.