dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

679 000 zł81 m² 8 383 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo jasne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie na Fortach Bema przy ul. Osmańczyka, w zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z przedpokoju 10m2m, salonu 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

551 000 zł62 m² 8 887,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentuję Państwu 3 pokojowe, nieprzeciętne mieszkanie na 8 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy w centrum Bemowa, w sąsiedztwie Ratusza oraz Parku Górczewska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 742,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie. Funkcjonalne i wygodne. Mieszkanie ma 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym, sypialnię łazienkę oraz przedpokój. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł90 m² 13 322,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Najbardziej prestiżowe osiedle w tej okolicy, strzeżone i monitorowane, a przy tym zadbane, spokojne. Ze względu na bardzo zieloną i zagospodarowaną infrastrukturę idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

381 096 zł42 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu na Bemowie. Mieszkanie do odbioru w III kw 2020 roku. Okolica stacji metra. Zainteresowanych proszę o kontaktolga. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

420 000 zł44 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na pograniczu Bemowa i Jelonek w bardzo dogodnie zlokalizowanej inwestycji " Kameralne Bemowo" Mieszkanie gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

411 000 zł40 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 40 m2 na parterze z tarasem 18 m2. Dwa pokoje z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym - meble, agd (płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka - firmy bosch). Łazienka -kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże, rodzinne mieszkanie, z dobrym rozkładem, w atrakcyjnej dzielnicy Warszawy, za rozsądna cenę - to możliwe! Odnowione, wyremontowane, w pełni wyposażone i umeblowane - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo słoneczne i przestrzenne mieszkanie na Bemowie, położone na parterze 3 piętrowego budynku z 1980 roku. Forma własności - Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w nowym budownictwie z 2010 roku z garażem (garaż obowiązkowy płatny dodatkowo 200 zł ). Mieszkanie obecnie świeżo odmalowane po ostatnich lokatorach. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 70m2, 3 pokojowe w pełni umeblowane, duży taras z 2 wyjściami (z salonu i małej sypialni). Salon z aneksem kuchennym. Łazienka z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

555 000 zł77 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nieruchomość położona na Warszawskim Bemowie przy ulicy Stanisława Rostworowskiego blisko komunikacji miejskiej zarówno autobusowej jak i tramwajowej. W pobliżu nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

400 000 zł39 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie, usytuowane na parterze w budynku siedmiokondygnacyjnym. Rozkład: pokój, aneks kuchenny z oknem, pokój z wyjściem na taras; duża łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie, forty Bema. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu z wewnętrznym parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

510 000 zł83 m² 6 144,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Spółdzielcze - Własnościowe z Księga Wieczystą. Mieszkania składa się: 3 pokoje + Kuchnia z Salonem, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

509 000 zł65 m² 7 809,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż mieszkań bez prowizji i podatku. Nowoczesne osiedle na Bemowie. Doskonałe miejsce do zamieszkania z rodziną. Osiedle oddalone w bezpiecznej odległości od najbardziej ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka (z możliwością wydzielnia dwóch pokoi) zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Obok metra Teren będzie strzeżony i monitorowany. Budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

609 465 zł76 m² 8 049,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie w inwestycji obok II linii metra. Doskonałe miejsce do zamieszkania z rodziną. Duże możliwości przy zakupie inwestycyjnym. Osiedle oddalone w bezpiecznej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

377 000 zł42 m² 8 931,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

375 000 zł49 m² 7 676,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jasne, ustawne, na dziewiątym piętrze z szeroką perspektywą z okien. Rozkład mieszkania następujący: hol 7m2, widna oddzielna kuchnia 5m2, salon 16m2 z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chrzanów

Bemowo,Warszawa

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi o pow. 30 m2 - 70 m2 Budynek znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

755 000 zł104 m² 7 259,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bemowo 104m2 Pięciopokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym 24m2 oraz sypialnie 14m2;13m2;11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

368 000 zł49 m² 7 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie funkcjonalne, przestrzenne, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Z największego pokoju jest wyjście na balkon. Mieszkanie w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z dużym 23 metrowym balkonem. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku trzy piętrowym z windą, z oknami na stronę południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne mieszkanie w dobrym stanie. Grunty uregulowane nie była zakładana księga wieczysta gładzie na ścianach na podłodze parkiet dębowy.Ustawne pokoje osobna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chrzanów

Bemowo,Warszawa

316 000 zł43 m² 7 349 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi o pow. 30 m2 - 70 m2 Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

695 000 zł71 m² 9 788,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2014 roku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz dwóch łazienek - większa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

474 000 zł57 m² 8 299,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

635 000 zł116 m² 5 469,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Poszukujesz większego mieszkania dla rodziny lub na wynajem? Interesuje Cię dobra lokalizacja? zadbane, jasne, dwustronne mieszkanie na warszawskim bemowie może spełnić twoje oczekiwania krótko:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bemowo 3 pokoje dla rodziny.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeńNieruchomość złożona z: salon 20 m.kw sypialnia 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

559 000 zł62 m² 8 945,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

538 000 zł68 m² 7 958,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Lokal położony na 2 piętrze 4-piętrowego budynku z 1979 roku (wielka płyta). Budynek czysty i zadbany, klatki schodowe po remoncie. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bemowo

Bemowo,Warszawa

576 000 zł77 m² 7 509,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

4 pokojowe mieszkanie na Bemowie o powierzchni 76,70 m2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pietrze w budynku 3 piętrowym z cegły oddany do użytku w 1997 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe, zostało zmienione na 2 pokojowe według indywidualnego projektu architekta przed wybudowaniem budynku i wykończone w wysokim standardzie.Mieszkanie składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

475 000 zł52 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po remoncie w sercu przepięknych zielonych Jelonek. Rozkład, światło oraz przepiękny widok z balkonu. Rozkład pokoi pozwala na podzielenie mieszkania na dwie części:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie fortów Brema. Posiada sypialnie, salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, garderoba, 2 łazienki, taras. 2 miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 zł70 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cena zawiera wliczony czynsz administracyjny, osobno dochodzą tylko liczniki za prąd, gaz i wodę. Atrakcyjne mieszkanie w nowszym bloku z 1991 roku , na ul. Powstańców Śląskich bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, przestronne miejsce Z piękną panoramą na dzikie tereny zielone na warszawskich jelonkach- w niedalekim sąsiedztwie lasów bemowskich. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo Lotnisko

Bemowo Lotnisko,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu, warszawa, bemowo, bemowo Lotnisko, pow. 60m2, 3 pokoje (+ miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem) usytuowane na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym wybudowanym w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek jest po wymianie wszystkich instalacji pionowych, ma wyremontowaną klatkę schodową. Do mieszkania przynależy piwnica. W pobliżu parkingi osiedlowe. Okolica jest wyjątkowo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

321 000 zł35 m² 9 083,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie ma 35,34 m2, dzieli się na dwa ustawne pokoje (16 m i 8 m), łazienkę (2,7 m), przedpokój (4 m) i kuchnię widną, otwartą na pokój (4m). Posiada także loggię (4,5 m).