dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

795 000 zł55 m² 14 381,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Ogłoszenie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe, własnościowe mieszkanie na 1 pietrze w niskim (trzypiętrowym) budynku z 1992 roku bez windy. Metraż 67,20m2, po kapitalnym remoncie w 2018r. Pokoje w kwadracie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

566 000 zł69 m² 8 153,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni rozkładowe z osobną windą kuchnią, dwiema łazienkami oraz garderobą. Ekspozycja okien balkonowych skierowana na wschód. Budynek położony na zorganizowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

381 000 zł41 m² 9 299,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe na 40,97m2. Jest możliwości wydzielenia osobnej, widnej kuchni. Mieszkanie bardzo widne i słoneczne, okna na południe i zachód. Inwestycja powstaje na Bemowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł70 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnia oddalone o ok 200m, ratusza Bemowo i planowanej tam stacji metra. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

988 000 zł153 m² 6 457,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% Prowizji 0% podatku pcc Oferuję lokale mieszkanie w zabudowie szeregowej 300m od nowej Linii Metra Chrzanów! W skład osiedla wchodzi 52 lokale! Atuty osiedla: - kameralne otoczenie - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

493 316 zł55 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich prezentuje inwestycje znajdującą się w centrum Bemowa, przy planowanej linii metra. Inwestycja: * nowoczesna architektura; * funkcjonalne rozkłady mieszkań;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

542 808 zł65 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, w pobliżu ciągów komunikacyjnych tj. autobusowych/tramwajowych, oraz nieopodal przyszłej linii Metra M2. W sąsiedztwie pełna infrastruktura społeczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

421 000 zł48 m² 8 837,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią z możliwością przearanżowania na 3-pokojowe z balkonem skierowanym na południe. Budynek położony na zorganizowanym osiedlu, na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

883 150 zł104 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Bemowa przy planowanej stacji Metra Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy prowizji agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Deyny

Bemowo,Warszawa

635 964 zł76 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera! przedsprzedaż. Lokalizacja: - inwestycja położona w sąsiedztwie wielu centrów handlowych, m.in. Tesco, wola Park - bliskość sklepów m.in. Auchan, Lidl, tesco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

417 000 zł47 m² 8 346,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią z możliwością przearanżowania na 3-pokojowe z balkonem skierowanym na wschód. Budynek położony na zorganizowanym osiedlu, na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

520 737 zł58 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

539 000 zł59 m² 9 182,28 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Starannie wykończone trzypokojowe mieszkanie z balkonem 8m2 przy Forcie Bema.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

643 535 zł76 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny 2 linia metra! Dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Okna salonu na południe, sypialnie na północ. Budynek powstaje w pobliżu przyszłej stacji metra przy rauszu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

872 424 zł104 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

553 427 zł64 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży mieszkań oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w sercu Bemowa przy planowanej stacji Metra Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy prowizji agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

542 640 zł65 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje dla rodziny 2 linia metra! Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Okna salonu na zachód, sypialnie na wschód. Budynek powstaje w pobliżu przyszłej stacji metra przy rauszu na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 041 000 zł130 m² 8 007,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do zakupienia w drodze przetargu. Mieszkanie 4-pokojowe (salon i 3 sypialnie), aneks kuchenny, łazienka, wc, przedpokój, pow. 129,5 mkw., jest taras, stan - dobry, gotowe do wprowadzenia, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atuty nieruchomości: - przestronne 2 pokoje - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - duży taras wśród zieleni - miejsce postojowe w garażu podziemnym - zadbane, zamknięte osiedle - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Jelonki,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Dwupokojowe mieszkanie na Bemowien Jelonki, o pow. 46 m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 pietrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

399 000 zł46 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni: 45,6m2 m2 o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, z loggią z pięknym widokiem. Usytuowane na 5 piętrze 8 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

419 000 zł65 m² 6 476,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe (64m2 z piwnicą) mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy, zlokalizowane na Bemowie (jelonki). Mieszkanie położone na trzecim piętrze w 3 piętrowym budynku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne słoneczne i w pełni rozkładowe mieszkanie na warszawskim Bemowie w okolicach ulicy Wrocławskiej przy ulicy Szareckiego o powierzchni 46m. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

787 000 zł76 m² 10 355 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu komfortowy apartament na prestiżowym osiedlu Fort Bema. Lokal ma ma rdzo przemyślany rozkład dzielący go na część prywatną i dzienną. W tej drugiej mamy salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

861 870 zł104 m² 8 297,58 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne mieszkania w idealnej lokalizacji na Bemowie. Bardzo duże zainteresowanie inwestycją. Ostatnie mieszkania. Inwestycja: * nowoczesna architektura; * funkcjonalne rozkłady mieszkań;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

485 775 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

430 000 zł47 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obrońców Tobruku w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Fortów Bema. Mieszkanie położone jest na stronę zachodnią (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

542 638 zł65 m² 8 394,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

140 000 zł30 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu możliwość zakupu partycypacji do mieszkania w systemie tbs, znajdującego się w Warszawie w centrum Bemowa. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górce

Bemowo,Warszawa

462 766 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska, bez pcc i prowizji pośrednika. Na prawie 54 m kw składają się: salon z aneksem kuchennym (kuchnia z osobnym oknem), sypialnia z miejscem na ogromną szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

507 000 zł62 m² 8 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma ogródkami. Budynek położony na zorganizowanym osiedlu, na Bemowie w pobliżu przyszłej stacji Metra M2. Obecnie dobry dojazd do metra, tramwajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

542 808 zł65 m² 8 402,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania W inwestycji przy stacji metra ratusz bemowo! Inwestycja o podwyższonym standardzie. I etap: ostatnie gotowe dostępne mieszkania 4- i 5-pokojowe II etap: dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

975 583 zł153 m² 6 382,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Osiedle Segmentów przy wejściu do nowo budowanej stacji Metra, dostępne powierzchnie: od 152m2 do 161m2. Zakup bezpośrednio od Dewelopera - bez marży marketingowej. Opis skrócony: unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 045 000 zł164 m² 6 371,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 620,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, czyste i zadbane mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 45,80m na warszawskich Jelonkach, przy ulicy Wyki usytuowana na 9 piętrze w dziesiąciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowicza

Bemowo,Warszawa

575 000 zł71 m² 8 098,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie pod lasem na Warszawskim Bemowie 3 pokoje 71 m2 Cena : 575000 Jeżeli szukasz mieszkania w cichej, spokojnej okolicy to jest ono idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babimojska

Górce,Warszawa

413 000 zł48 m² 8 515,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Widne, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 na Bemowie przy ul. Babimojskiej (osiedle Górce), na spokojnym, kameralnym osiedlu, wśród zieleni. Mieszkanie położone jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Deyny

Bemowo,Warszawa

551 452 zł66 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

507 000 zł62 m² 8 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

zaledwie 500 m od planowanej stacji metra! Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Oddanie II kwarta 2020r Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji ulokowanej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

485 774 zł57 m² 8 495,52 zł/m²

 

Piętro:2/14