dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

845 500 zł50 m² 16 995 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną, rozkładową 3-pokojową nieruchomość o powierzchni 50m2. Lokal nigdy nie był zamieszkiwany. Usytuowana w zielonej i bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

762 000 zł58 m² 13 137 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 w stanie deweloperskim bez pcc oraz bez prowizjii agencyjnej. Zakup prosto od dewelopera. Odbiór mieszkania planowany na koniec 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Doroszewskiego

Jelonki,Warszawa

600 000 zł62 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie (jelonki) o powierzchni 62 m2 Zalety oferty: - niska zabudowa - zaledwie 3 piętrowy blok, a na każdym piętrze tylko 2 mieszkania - przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 652 000 zł118 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj gotowej nwestycji Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Apartament znajduje się na parterze i składa się z 3 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 767 000 zł110 m² 15 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj nowej inwestycji na Bemowie właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Zapraszam do zakupu mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

569 500 zł65 m² 8 761,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jelonki, warszawa - Bemowo Lokal mieszkalny - 65,1 m składa się z: - salon z loggią - 2 sypialnie - kuchnia oddzielna (widna) - łazienka - toaleta osobno - przedpokoju. Powierzchnia piwnicy - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

663 000 zł47 m² 14 248,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 286,82 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie usytuowane jest na ósmym przedostatnim piętrze, z którego rozpościera się panoramiczny widok na okolicę. Powierzenia w kw to 64,5m2 wraz z piwnicą 1,7m2 daje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 892 960 zł118 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Jest to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

731 100 zł52 m² 14 097,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

520 000 zł51 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ciche mieszkanie z widokiem na zieleń. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią usytuowane na parterze. Lokal do generalnego remontu składa się z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem bez sąsiadów Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Warszawie (bemowo) przy ulicy Powstańców Śląskich 104. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

5 900 zł67 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, kameralne osiedle apartamentowe, w wysokim standardzie. Niska zabudowa. Budynek z windą. Mieszkanie nowe, nie było dotychczas użytkowane! Bardzo jasne, widne, pełne światła. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 140 870 zł67 m² 16 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zapraszam do zakupu mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Jest to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 390 000 zł99 m² 14 097,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Bemowie w zielonej i cichej okolicy. Metraż mieszkania 98,60m2 składa się : Części dziennej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 358 000 zł90 m² 15 005,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Jest to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, w której mieści się jedynie 9 mieszkań między 67 m2 a 119.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

990 000 zł71 m² 13 926 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Place4you ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania, które może okazać się idealne dla kogoś kto potrzebuje wprowadzić się "na już" i mieć taras, ogródek i niebawem stację metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 położone przy ul. Górczewskiej 200 na Bemowie. Zapraszamy na spacer po mieszkaniu: mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

700 000 zł62 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5 m2, położone na 10 piętrze 11-piętrowego budynku przy ulicy Szobera na Bemowie w Warszawie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (20 m2, 12 m2, 10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

833 040 zł69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera. Mieszkanie z Ogrodem Termin oddania IV kwartał 2023 roku. Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe z ogródkami oraz Dodatkowo garaż i komórka Okolica: - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

1 136 000 zł93 m² 12 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam 4-pokojowy apartament na warszawskim Bemowie z ogromnym balkonem. Mieszkanie o pow. 92,90 m , posiada bardzo funkcjonalny układ. Jest bardzo dobrze skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na zieleń przy Fortach Bema. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku na strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 990,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44.57 m z dużym balkonem. Świetna, kameralna lokalizacja w sercu warszawskiego Bemowa. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

640 000 zł49 m² 13 061,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, z ekspozycją południową. Położone blisko pętli autobusowej "górczewska", gdzie planowana jest stacja metra lazurowa. Mieszkanie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

709 553 zł59 m² 12 022,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,02 m z dużym balkonem. Świetna, kameralna lokalizacja na warszawskim Bemowie. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 321,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu z tarasem na południe. Mieszkanie jest wysokie z delikatnymi skosami (salon). Duży salon z wyjściem na taras. Sypialnia także ma wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

902 000 zł75 m² 12 049,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3-pokojowy 74,58 m apartament z tarasem o powierzchni 38 m . Świetna kameralna lokalizacja na warszawskim Bemowie, bez sąsiadów na przeciwko. Idealne mieszkanie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bemowo

Bemowo,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowa kawalerka - 27 m2 - Bemowo Kompaktowa kawalerka położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 z 12 pięter. Budynek położony jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

702 000 zł55 m² 12 763,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***tylko 200m do stacji metra*** nowe mieszkanie 3 pokojowe 54,68m2 z balkonem, tarasem lub ogrodem cena od 702 500,00 pln do negocjacji (bez prowizji) Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

725 000 zł67 m² 10 820,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy z widokiem na zieleń. Idealna propozycja dla rodziny, może sprawdzić się również jako inwestycja na wynajem. Prezentowane mieszkanie ma 67,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

829 000 zł61 m² 13 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61m2 położone w atrakcyjnej lokalizacji, z dala od ulicznego zgiełku, ale w bliskiej odległości od II linii metra i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

725 000 zł62 m² 11 750,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam trzypokojowe, umeblowane i ustawne mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Witolda Doroszewskiego. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy zajezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***tylko 200m do stacji metra*** nowe mieszkanie 3 pokojowe 51m2 z balkonem, tarasem lub ogrodem cena od 699 000,00 pln do negocjacji (bez prowizji) Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

733 000 zł61 m² 12 042 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

owoczesna inwestycja na Warszawskim Bemowie oferuje luksusowe mieszkania oraz lokale usługowe na parterze, tworząc doskonałą mieszankę komfortu mieszkalnego i biznesowych możliwości. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

671 000 zł57 m² 11 771,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***tylko 200m do stacji metra*** nowe mieszkanie 3 pokojowe 56,83m2 z balkonem, tarasem lub ogrodem cena od 671 112,00 pln do negocjacji (bez prowizji) Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

564 000 zł45 m² 12 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***tylko 200m do stacji metra*** nowe mieszkanie 2 pokojowe 44,52 z balkonem, tarasem lub ogrodem cena od 564 000,00 pln do negocjacji (bez prowizji) Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

648 000 zł65 m² 9 969,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie zlokalizowane na Bemowie idealne dla rodziny z dziećmi z racji spokojnego i zielonego osiedla. Rozkład mieszkania (64,8m2|1 piętro) Przedpokój 11m2 - przestronny z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

724 000 zł73 m² 9 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,87m2, usytuowane na 2 ostatnim piętrze w bloku z cegły zlokalizowane na Starym Bemowie. Bardzo dobra lokalizacja - 100m od przystanku tramwajowego, 120m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Bemowo,Warszawa

799 000 zł78 m² 10 243,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość na Bemowie na Ul. Arki Bożka z fantastycznym panoramicznym widokiem na centrum miasta. Jest to niewątpliwie okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dostępne od ręki na warszawskim Bemowie. Mieszkanie z dwoma ogródkami. Nowe, świeżo wykończone dwupokojowe, mieszkanie 43 m2 z 2 ogródkami. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005