dowolna

Mieszkania Warszawa Aleja Wyścigowa

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Górny Mokotów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia piękne i przestronne mieszkanie na 8 piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu znajdującym się na Mokotowie (pointhouse). Mieszkanie składa się z trzech pokojów (zob. rzut),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w budynku trzynastopiętrowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

4 200 zł78 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, mieszkanie posiada 2 balkony, kuchnie w zabudowie, ponad 30 metrowy salon, pralnie, sypialnie, i pokój do wykorzystania według własnych potrzeb. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia, garaż Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze (nad lokalami użytkowymi) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł78 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kameralnym apartamentowcu - 3 pokoje o powierzchni 78 m2, usytuowane na Mokotowie przy al. Wyścigowej. Apartament wykończony w wysokim standardzie, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis ogólny Mieszkanie na sprzedaż 42 m2 składające się z: salonu z kuchnią Łazienki Sypialni Cena za metr kwadratowy: 10.000 zł DODATKOWO Z salonu wyjście na balkon Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, eleganckie mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na pierwszej kondygnacji ośmiopiętrowego apartamentowca na Służewcu na strzeżonym zamkniętym osiedlu obok Wyścigów Konnych przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Wyścigowa

Służew,Warszawa

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży, odświeżone (studio) na Warszawskich Wyścigach na Mokotowie w dość ekskluzywnym, niewielkim (3 budynki) i bardzo zadbanym osiedlu Catalina. Uwaga! Mieszkanie z lokatorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 950 zł63 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 63 m2 na dzielnicy Mokotów przy Al. Wyścigowa. Mieszkanie dostępne jest od 1 lipca i znajduje się na piętrze 1/12 w budynku z windą. Budynek z roku: 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 100 zł78 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia 3 pokojowego mieszkania 71 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Wyścigowej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na parterze w budynku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

580 000 zł61 m² 9 508,20 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie, mokotów, służewiec. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na XI piętrze w 13 piętrowym budynku z 2003 r., zlokalizowanym przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Służew,Warszawa

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Powierzchnia: 58,00 m2 Piętro: 7 Il. pięter: 10 Il. pokoi: 2 Rok budowy: 2014 Balkon: taras Kuchnia: aneks Standard: bardzo dobry Podłoga: terakota Wysokość: 2,60 Typ okien: pcv Typ ścian: glazura Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Aleja Wyścigowa. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2/8 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 450 zł78 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w atrakcyjnym, kameralnym budynku apartamentowym. Mieszkanie jest w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pok. o pow. 63 m2. z odzielną kuchnią. Mieszkanie jest częściowo umeblowane ale istnieje możliwość domeblowania przez włąsciciela. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł74 m² 9 472 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Warszawa mokotów 3 pokoje Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na mokotowie/służewcu przy ul. Aleja Wyścigowa w budynku z 2005 roku. Budynek wykonany w wysokim standardzie przez Ronson.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia, garaż Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w budynku trzynastopiętrowym.