dowolna

Mieszkania Warszawa al. Aleje Jerozolimskie

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie przy stacji metra "centrum". Bardzo dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2010r oraz odmalowane i odświeżone w grudniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

230 950 zł22 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Jerozolimskie Invest to 87 klimatyzowanych i urządzonych w najwyższym standardzie apartamentów o powierzchni od 22. do 58 m2, składających się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z lat 50tych w samym sercu miasta. Budynek z windą, lokal na 1 piętrze, wejście od strony dziedzińca. Dostępny od początku maja 2016. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy w Alejach Jerozolimskich opodal Rotundy. Doskonała, wręcz idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł101 m² 51,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Alejach Jerozolimskich, w kamienicy 1937r., o powierzchni 101 m2 mieści się na II piętrze i składa się z widnej kuchni, 4 pokoi, balkonu, 2 łazienek oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 300 zł94 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m, składa się z 2 sypialni, salonu, łazienki, wc i garderoby. Mieszkanie znajduje się na 9 ostatnim piętrze. W nowym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 500 zł107 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykończon,do wprowadzenia. Trzy duże sypialnie,salon,kuchnia widna umeblowana i wyposażona. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

422 874 zł42 m² 9 982,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w kamienicy przy Al. Jerozolimskich 42, 50m do metra centrum! sypialnie od strony podwórka - cicho. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

950 000 zł107 m² 8 903,47 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

463 052 zł44 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 570 000 zł224 m² 11 473,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wejscie glowne do wysokiej klasy apartamentu via 15-te pietro - zaprojektowane jako piekna otwarta przestrzen o wysokosci ok. 4m - poprzez 6m2 elegancki hall otwarty do open plan living space. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

12 500 zł224 m² 55,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 300 zł94 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie W śródmieściu- tuż przy metrze centrum, idealne pod biuro, kancelarię 70- metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, tuż obok metra centrum. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł125 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowy w pełni wyposażony apartament na warszawskich Włochach Oferuję na sprzedaż w pełni urządzony komfortowy apartament zlokalizowany na zamkniętym i chronionym osiedlu Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

846 375 zł113 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż dosłowny bestseller na rynku nieruchomości: apartamenty 4 pokojowe o powierzchni 112,85 m2 z adresem Aleje Jerozolimskie. Budynek w stanie deweloperskim podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

276 932 zł26 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

335 000 zł37 m² 9 153,01 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie (36,6m2) w Warszawie, dzielnica: ochota. Bardzo dobry rozkład mieszkania. Wszystkie pomieszczenia ustawne. Sypialnia, salon z balkonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

990 000 zł122 m² 8 114,75 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z 3 sypialni (pow zaokrąglone - na planie dokładne) 16m2 , 13m2 , 13 m2 wszystkie posiadają wejścia z przedpokoju, salon 28m 2 (wejście z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

260 219 zł26 m² 10 086 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

279 500 zł37 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio! Czyli bez pośredników w postaci agencji, biur, itp. Mieszkanie 37 m2 z 2 oddzielnymi pokojami, oddzielną kuchnią (ciemną, ale z możliwością otwarcia na pokój).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 49 mkw, 2 pokoje, śródmieście. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej i oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47 m2 przy Alejach Jerozolimskich. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bloku mieszkalnym w Warszawie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Znajduje się ono na piątym piętrze budynku będącego na terenie osiedla zamkniętego. Mieszkanie posiada videofon i możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

3 600 zł137 m² 26,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

135m2, 4 sypialnie-wykładziny dywanowe, salon (36m2)-parkiet, 2 łazienki, wc, pralnia - pralka, kuchnia umeblowana + sprzęt (lodówka, zamrażarka, zmywarka), balkon, garaż. (4 szafy wnękowe) Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

333 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 zlokalizowane na Ochocie przy ul. Aleje Jerozolimskie. Wspaniała lokalizacja w Centrum Warszawy, obok pl. Zawiszy. W pobliżu znajdują się: szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

279 500 zł37 m² 7 554,05 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanko w bardzo dobrej lokalizacji - skrzyżowanie Al. Jerozolimskie z Grzymały Sokokołowskiego. 2 pokoje ; ciemna kuchnia do remontu ; łazienka po remoncie z kabiną. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w kamienicy przy Al. Jerozolimskich, blisko rotundy (metro centrum)!. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum. Posiada 49m2, mieści się w kamienicy z 1957 roku na drugim piętrze. Mieszkanie o wysokim standardzie, umeblowane. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na 12 piętrze w apartamentowcu. Duży przestronny salon połączony z częściowo oddzieloną kuchnią oraz traktem komunikacyjnym. Dwie sypialnie po 11,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy. Mieszkanie dwupokojowe położone w odległości 200 m od rotundy (metro Centrum). Przedmiotem najmu jest zupełnie nowe, nowocześnie urządzone mieszkanie usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł45 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 45 m2 Śródmieście, al. Jerozolimskie w kamienicy. Pomieszczenia:- pokój o pow. ok. 12 m2 na podłodze parkiet, komfortowe oświetlenie dekoracyjne na jednej ze ścian, wyprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

798 000 zł79 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie mieści się w podwórzu odrestaurowanej kamienicy z 1914r będącej w rejestrze zabytków. Charakterystyczna zabudowa czynszowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 575 000 zł224 m² 11 495,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ulica: aleje Jerozolimskie Powierzchnia: 224 mkw F.władania: własność Okolice: Spiskiej Dzielnica: Ochota; Ochota Rok budowy: 2001 Materiał: cegła Piętro: 14; L. kond.: 15; L. wind: 3; L. pokoi: 4;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł79 m² 10 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metra "Centrum". Bardzo dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2010r oraz odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Bliska Ochota. Mieszkanie w idealnym stanie. Salon połączony z kuchnią. Kuchnia wyposażenie w sprzęt agd (zmywarka, mikrofalówka, lodówka). Sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku