dowolna

Mieszkania Warszawa al. Aleje Jerozolimskie

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament do wynajmu Warszawa, aleje Jerozolimskie 190. Osiedle Dom przy Alejach Dom Development. Apartament o powierzchni: 38 m + 9 m zabudowany balkon. Piętro: 2 w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł37,50 m² 19 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu świeżo wykończonego 2 - pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Apartament dostępny od ręki Cechy mieszkania: nowe budownictwo Prestiżowe osiedle Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Avenue Estate oferuje mieszkanie (pokój z oddzielną kuchnią) w samym sercu Warszawy - Al. Jerozolimskie 21/róg Kruczej. Lokal wymaga remontu. Atuty doskonała lokalizacja - Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2018 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł35,79 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,47 m² 18 430,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mikroapartament inwestycyjny 31,47 m Al. Jerozolimskie, warszawa Na sprzedaż nowoczesny Mieszkanie o powierzchni 31,47 m , położony na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł29,67 m² 18 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ofertujemy 1 pokojowe mieszkanie (29,67 m2) w nowym budynku (inwestycja Dom Development) w Al. Jerozolimskich na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Rozkład nieruchomości: - pokój; - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,17 m² 15 511,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycyjny apartament we Włochach - Aleje Jerozolimskie. 25m, piętro 3/4 Pokój , kuchnia w aneksie , łazienka. 2016 rok Klimatyzacja Taras 20m Ekspozycja zachodnia Budynek z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł111,60 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację lokalu pod Kancelarię w wyjątkowym miejscu Unikatowy budynek, a mianowicie Kamienica Stanisława Rostkowskiego jest idealnie reprezentatywnym miejscem pod luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 044 zł38,31 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38,20 m² 16 465,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna lokalizacja i dwa osobne pokoje. Oddzielna kuchnia doświetlona pośrednio szklaną przegrodą. Przestronna i komfortowa łazienka z wanną. Mieszkanie do remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,68 m² 19 330,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie/ na Włochach przy al.Jerozolimskich, 51,68 m / Nowe budownictwo 2024 Na sprzedaż stylowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł135,30 m² 17 220,99 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i spektakularnym, niczym nieograniczonym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość położona jest na prestiżowej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł58,10 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,10 m, 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokal wyposażony jest w pakiet antysmogowy i kompleksowy system zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia świeżo wykończonego 2 - pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Apartament dostępny od ręki Cechy mieszkania: nowe budownictwo Prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

806 000 zł42 m² 19 190,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

790 000 zł42 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa | Stare Włochy | 3- pokoje | dwustronne I dwa balkony I komórka I miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Prezentuję Państwu piękne mieszkanie w ponad 100 letniej kamienicy. Kamienica z 1913 r., odnowiona, przy Al. Jerozolimskich tuż obok Dw. Centralnego, stwarza niepowtarzalny klimat. Nadzór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 25 m2, znajdująca się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul. Aleje Jerozolimskie 216. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

370 000 zł27 m² 13 930,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - Warszawa Włochy, aleje Jerozolimskie 216 Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 25,56 m , zlokalizowany w atrakcyjnej części Warszawy - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

2 000 000 zł134 m² 14 925,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie z 4 sypialniami blisko parku, zlokalizowane na warszawskich Włochach. Wyjątkowo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, przy ulicy Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku liczącym 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

489 900 zł32 m² 15 252,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

! lokal idealny na biuro / gabinet lub lokal inwestycyjny pod najem! apartamenty jerozolimskie invest Lokalizacja w apartamentowcu z recepcją - Apartamenty Jerozolimskie invest Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

12 000 zł112 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stara Ochota,Warszawa

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

770 000 zł37 m² 20 665,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż | 37,26 m | nowoczesny budynek 2023 r. | balkon Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,26 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

2 795 zł42 m² 66,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe Nowe mieszkanie z ogródkiem | Aleje Jerozolimskie 190 | Dostepny Garaż Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Włochy,Warszawa

540 000 zł30 m² 18 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

2 120 000 zł125 m² 16 926,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Nowe budownictwo w pobliżu Parku Cietrzewia i Fortu Włochy. Duże, rodzinne mieszkanie z 4 sypialniami, balkonem i 2 garażami w kameralnym apartamentowcu. Miejsce, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 800 zł68 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy Alejach Jerozolimskich 190D w Warszawa, w dzielnicy Włochy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

2 330 000 zł135 m² 17 221 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000