dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wesoła,Warszawa

719 726 zł53 m² 13 846,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowanie 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Starej Miłosnej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 53,35 m2, mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

815 000 zł49 m² 16 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,4 m, położone przy ul. Spalskiej (sadyba, mokotów), w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 854 784 zł95 m² 19 511,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Atuty mieszkania: - duży salon z aneksem (37m2) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 880 000 zł72 m² 25 931 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie w sercu biznesowej Woli | 72,5 m | ul. Karolkowa 28a | Rondo Daszyńskiego Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Karolkowa 28a Cena: 1 880 000 zł Garaż: 50 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 377,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 10. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Rembielińskiej w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, w pełni wyremontowanej dwustronnej 3-pokojowej nieruchomości, położonej na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł69 m² 26 811,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Parametry nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Holm House przy ul. Zdziechowskiego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł105 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia - Warszawa, stare Miasto Do wynajęcia przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , zlokalizowane w zabytkowej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór 17C w Warszawie. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 273,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu. Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze /10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

1 625 000 zł68 m² 23 897,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 164,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na zamkniętym osiedlu Cybernetyki 17 przy ul. Komputerowej 7a na Mokotowie, to propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje przy metrze Bemowo | oddzielna kuchnia | balkon z zielenią Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Funkcjonalny układ i pełne umeblowanie. Dostępne od zaraz. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

5 900 zł62 m² 94,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany, świeżo odmalowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji - prestiżowe osiedle, zieleń budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ulicy Wrocławskiej 10D na warszawskim Bemowie. Nieruchomość: lokal znajduje się na 1 piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamoty

Ursus,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 141,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż | 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | okolice Dworca Wschodniego, al. Tysiąclecia Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Czerniaków,Warszawa

1 339 000 zł67 m² 19 985,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

1 180 000 zł60 m² 19 513,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż eleganckie i w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2023 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoką jakość wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 079 000 zł91 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Warszawy To mieszkanie robi wrażenie już od pierwszej chwili - z okien i balkonu rozpościera się widok na centrum Warszawy, w tym Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

943 225 zł60 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle składa się z kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków. Każde mieszkanie ma własny ogródek, taras lub balkon. Do wszystkich mieszkań zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu przestronnego, dwustronnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji na Ursynowie Ta 74-metrowa przestrzeń z dwoma loggiami, garażem i komórką lokatorską to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 070 000 zł75 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

PL | eng version below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z olbrzymim ogrodem w Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami bądź miłośników ogrodnictwa. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

790 000 zł46 m² 17 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 210,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska | po remoncie, balkon, piwnica | świetna komunikacja Cena: 830 000 zł Powierzchnia: 51,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 8/10 Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | okolice Dworca Wschodniego, al. Tysiąclecia Do wynajęcia przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 500 zł58 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wolskiej, stacja metra Płocka. Dostępne od zaraz! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w budynku 2 windy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4 m2 zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu, ul. Senatorska 26. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem, położone na Starym Mokotowie, w klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 500 zł101 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kruczkowskiego na Powiślu. W pełni umeblowane, urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Włochy,Warszawa

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa | mokotów | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 289 000 zł60 m² 21 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym tarasem na Saskiej Kępie - przestrzeń, która inspiruje To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na Saskiej Kępie jest propozycją dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł79 m² 17 197,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- english description below - Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów, z ogródkiem oraz 2 sypialniami i 2 łazienkami (w tym jedną znajdującą się w sypialni Master).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij