dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

1 597 000 zł115 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Unikatowa Przestrzeń na Ursynowie - Roentgena Zapraszam do odkrycia uroku 115-metrowego mieszkania położonego w cichej enklawie Ursynowa, przy ulicy Roentgena. Mieszkanie doskonałe dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 21 138,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do wprowadzenia apartament z dużym balkonem na Żoliborzu niedaleko metra. Piękne, słoneczne mieszkanie trzy pokojowe o pow. 61,5 m2 mieści się na piątym piętrze w budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 250 000 zł69 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszczyńska

Targówek,Warszawa

1 230 000 zł83 m² 14 855,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie idealnym do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią , garderobą i dwiema łazienkami, balkon. Mieszkanie nowocześnie urządzone, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

730 000 zł51 m² 14 257,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nowoczesne mieszkanie na wynajem z wysokim zwrotem z inwestycji w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

4 999 zł70 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312 Eleganckie ZADBANE! 3 pok. mieszkanie o pow. 70m2 na Mokotowie - ul. Domaniewska przy Modzelewskiego (przyjemnie odświeżone). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64m2, położone w Warszawie, w dzielnicy Bielany 1. piętro w budynku 10-piętrowym. Lokal składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

935 000 zł75 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,8m2, składaj się z: salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 370 000 zł65 m² 21 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m ,parter w bloku z windą z 2018 roku-Warszawa, żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego. Taras, garaż/miejsce parkingowe. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kameralnym budynku na Górnym Mokotowie. Budynek postawiony w parku, w świetnie skomunikowanej okolicy. Do metra i tramwaju 5 min piechotą, w pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 399 000 zł63 m² 22 330,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze z przepięknym tarasem oraz balkonem. Obie powierzchnie posiadają łącznie prawie 70 m2. Nieruchomość: jeśli poszukują Państwo mieszkania z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowe, funkcjonalne, idealne pod wynajem mieszkanie na Białołęce. Metraż 50,76 mkw. Autobus. Zaletą jest niski czynsz, poniżej 10 zł/mkw, dzięki zastosowaniu pomp ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

870 000 zł62 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio oferuję bardzo ładne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z dużą garderobą o powierzchni 62,5m2. Nieruchomość jest świeżo po remoncie. Na podłodze w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Natolin,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 52.98M2 ZNAJDJĄCE SIĘ PRZY UL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 689 050 zł98 m² 17 288,10 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży duże mieszkanie, oferujące ergonomiczny układ pomieszczeń, znajdujące się przy Alei Jana Pawła II. Zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji szerzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

4 900 zł100 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament 100 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Nowoursynowskiej, ursynów Centrum. Idealne dla pary lub dla rodziny. Cena: 4900 zł + 1600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

2 575 000 zł74 m² 34 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą addom Opis Siedmiogrodzka Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ulicy Siedmiogrockiej z 2017 roku , jest to kompleks incity Wola-Czyste. Budynek chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

950 000 zł64 m² 14 806,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Posag 7 Panien, ursus. Nieruchomość o powierzchni 64,16 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

9 000 zł74 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Opis Siedmiogrodzka Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ulicy Siedmiogrodzkiej z 2017 roku jest to kompleks In-City Wola-Czyste. Budynek chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Bródno. Pokoje 17, 11 i 7 m2. Kuchnia - ok. 6 m2. Balkon długości 5 m. Komórka lokatorska ok. 6 m2. Księga wieczysta = możliwość kredytowania zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

665 000 zł47 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Idealne na start M ieszkanie o powierzchni 47 m 2 położone przy ul. Kijowskiej 11. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze budynku 1972. Mieszkanie , do własnej aranżacji, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł106 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie po remoncie, 3-pokojowe o powierzchni 106 m , 1 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu z windą -warszawa, mokotów, al. Wilanowska. Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 185 000 zł60 m² 19 885,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Ogromnym atutem jest bardzo bliskie sąsiedztwo przyszłej stacji III linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 155 000 zł59 m² 19 676,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Lokalizacja: bogata infrastruktura: sklepy (w tym Biedronka), apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

830 000 zł64 m² 12 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Białołęka Żerań ul. Myśliborska | autobus 300 m | tramwaje 1 km | metro Młociny 15 min komunikacją | Biedronka 400 m od osiedla | Galeria Północna 1 km | przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

1 606 000 zł73 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3 pokoje do wejścia- niskie koszty utrzymania Mieszkanie po generalnym remoncie. Ustawne 2 duże pokoje, część dzienna połączona z kuchnią. Łazienka z wanną i toaletą. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe wygodne, doświetlone unikatowymi dużymi oknami mieszkanie w centralnej części dzielnicy Ursynów. Żłobki, przedszkola, szkoły bezpośrednio przy budynku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Wola,Warszawa

1 350 000 zł83 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. J. Bema 87. W budynku ochrona, monitoring oraz winda. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odyńca

Stary Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł74 m² 15 527 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

: krótko: oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 na Starym Mokotowie, przy ulicy Antoniego Edwarda Odyńca. Zlokalizowane w bloku z cegły z 1957 roku, emanuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 985 000 zł77 m² 25 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 600 000 zł99 m² 16 161,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Rzadko spotykanie mieszkanie 99m2 w kamienicy na warszawskim Żoliborzu. Idealna lokalizacja blisko metra, tramwaju oraz terenów zielonych. Przedwojenna kamienica, ciekawostką są tylko dwa lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (3 pokoje) o powierzchni 47,5 mkw, składające się z: - salon z aneksem kuchennym w salonie rozkładana sofa - sypialnia - dodatkowy wydzielony trzeci pokój! - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 3 piętro w 15-piętrowym bloku z płyty z windą z 1970 roku-Warszawa, wola, ul. Grzybowska. Osiedle Wolska Żelazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

909 400 zł65 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 65,19 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym 25,67 m2 - sypialnia 12,73 m2 - sypialnia 13,10 m2 - hol 8,43 m2 - łazienka 5,28 m2 - powierzchnia pod ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sady Żoliborskie. Piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w apartamentowcu Atelier Żoliborz przy ul. Przasnyskiej. Budynek posiada własne, ogrodzone zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 159 000 zł58 m² 19 897 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: śródmieście Południowe - ul. Wilcza 33, przy Marszałkowskiej, 1 minuta pieszo do Pl. Konstytucji, 3 minuty pieszo do ronda Dmowskiego. Ścisłe centrum, idealna lokalizacja na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garibaldiego

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł62 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3-pokojowe w pobliżu Rona Wiatraczna, na Pradze Południe. Doskonała lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do Śródmieścia. Rejon z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

969 000 zł67 m² 14 527,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu nowego, dużego, 3 pokojowego mieszkania z garderobą, w najbardziej zielonej części warszawskiej Białołęki. Jest to oferta idealna dla rodziny. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł59 m² 15 662,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje, nowy budynek, taras, patio, winda. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią wygodę życia na zagospodarowanym, pełnym zieleni osiedlu i chcą mieszkać w bliskiej odległości bardzo.