dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy blisko parku Kamionkowskie Błonia Elekcyjne / Park Skaryszewski. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szmulowizna,Warszawa

740 000 zł64 m² 11 653,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować trzy pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość jest idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

900 000 zł49 m² 18 499,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65m2, usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie o powierzchni składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie urządzone w ponadczasowym, jasnym stylu znajduje się w dzielnicy Mokotów, znanej z dużej ilości parków i terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury. Mieszkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

780 000 zł66 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu na Bielanach. Mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , znajdujące się na drugim piętrze w 12-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

925 000 zł52 m² 17 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Idealna lokata kapitału na Starym Mokotowie blisko Merta Pole Mokotowskie. Mieszkanie o powierzchni 52m2, na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 50 9 bez windy), położone w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł76 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o pow 75, m2 przy ulicy Madalińskiego 50/52, stary Mokotów. - 1 piętro - 3 / 4 pokoje pokoje (aktualnie są dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

740 000 zł46 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 45,88 m2 doskonałe dla osób dogodną lokalizację (bliska Wola | Nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

890 000 zł64 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie - Twoja Oaza Spokoju! Odkryj nową propozycję - stylowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m . Ta nieruchomość, po kompleksowym remoncie, jest gotowa, by przywitać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,9 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - Bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: - osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł65 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia jasne, dwustronne, umeblowane i wyposażone trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Młociny,Warszawa

740 000 zł49 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach- dosłownie kilka kroków od Metro Młociny! Nieruchomość o powierzchni 49,15mk znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 496 000 zł68 m² 21 972,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Mieszkanie zarezerwowane Mieszkanie w rezydencji Art Eco zielonej części Żoliborza - Jasnodworska 3 Rezydencja arteco to nowoczesne osiedle mieszkaniowe charakteryzujące się wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 579 215 zł74 m² 21 415 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy? Lub może chcesz zainwestować swoje pieniądze w stabilną przyszłość? Mam dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

876 000 zł58 m² 15 025,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ulica Afrykańska 7 *8 piętro, wysoki blok po termomodernizacji, 2 windy, odnowiona klatka schodowa, *budynek pięknie położony wśród zieleni, mieszkanie intymne, dużo przestrzeni w stosunku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 165 000 zł69 m² 16 957,80 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

** mieszkanie dwustronne I 3 pokoje I panoramiczny widok I miejssce postojowe parking podziemny I pełna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 899 000 zł102 m² 18 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyłącznie w mojej ofercie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni po pomiarach 101,6 m2 (wg kw 99,7 m2) znajdującą się na warszawskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 245 204 zł66 m² 18 866 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o idealnym mieszkaniu dla swojej rodziny w prestiżowej dzielnicy Warszawy? A może szukasz stabilnej inwestycji, która zapewni Ci pewność na przyszłość? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 52 m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 1961r. przy Al. Waszyngtona, praga Południe, saska Kępa. Idealne dla rodziny, pary lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Ursynów,Warszawa

829 999 zł62 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 62,2 M2 | 3 pokoje | ursynów prywatne osiedle dla kogo: mieszkanie idealnie spełni oczekiwania rodziny 2+2, lub inwestora poszukującego mieszkania na wynajem. Budynek: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z 40 metrowym tarasem na warszawskich Bielanach! Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzhni 87 m2, na którą to przestrzeń składają sie: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apteczna

Grochów,Warszawa

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, trzypokojowego, funkcjonalnego, z korzystnym rozkładem mieszkania. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Jeziorki Południowe,Warszawa

699 900 zł68 m² 10 259,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowej przestronności. Kameralne i ciche ogrodzone osiedle, w idealnej odległości do stacji pkp - 850m! parking! - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 53,77 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,78m2) - dwóch pokoi (11,71m2, 10,14m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł58 m² 19 776,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1959 r. Budynek z windą. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne: widok na ul. Marszałkowska i na patio. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

883 534 zł55 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Jagiellońska Osiedle to nowoczesna inwestycja położona w sąsiedztwie zielonych terenów nad Wisłą umożliwiających aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu. W okolicy nie zabraknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

1 130 000 zł72 m² 15 672,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferta Sprzedaży mieszkania przy ul. Bitwy Warszawskiej ze schronem w piwnicy. Cena: 1 199 000 pln Powierzchnia: 72,1 m Liczba pokoi: 3 Oddzielna Kuchnia Piętro: 6/6 Winda wjeżdża na ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

860 000 zł57 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 279 000 zł88 m² 25 897,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie położone w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

780 000 zł61 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, dwustronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Mieszkanie jest po remoncie. W łazience glazura i terakota, w pokojach panele, nowoczesne meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

895 000 zł58 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest na parterze 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

1 299 000 zł55 m² 23 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz najlepszej i pewnej inwestycji swoich środków! Jesteś w domu! argumenty na tak: roi 14%! Budynek z 2023r. - wciąż na rękojmi deweloperskiej Lokalizacja - 3 min spacerem do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z tym uroczym mieszkaniem o ogromnym potencjale! To nieruchomość do remontu, które czeka na nowego właściciela, gotowego nadać mu nowy, osobisty charakter. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Górny Mokotów,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 373 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiej 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałasa

Tarchomin,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 799,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie jest nowe do własnej aranżacji. Zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym , kameralnym budynku. Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Plac Przymierza. Nieruchomość ma 82 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

874 000 zł58 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą widnego mieszkania na bezpiecznym i dobrze zorganizowanym osiedlu Zielona Italia przy ul. Obywatelskiej 5. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij