dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z 1978 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

759 000 zł54 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Warszawa, targówek, bródno, ul. Łabiszyńska bez prowizji od Strony Kupującej 3 pokojowe mieszkanie 53,86 m2, z oddzielną kuchnią i balkonem. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 590 000 zł94 m² 16 932,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży przestronne mieszkanie W nowoczesnym kompleksie - Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,90 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Wola,Warszawa

940 000 zł61 m² 15 460,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferujemy sprzedaż mieszkania o pow. 60,8 m2. Lokal jest położony na wysokim parterze w 3 piętrowej kamienicy z 1955 r. po modernizacji/remoncie elewacji w 2011 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Radosna

Wilanów,Warszawa

10 000 zł85 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Butikowa inwestycja otoczona zielenią. Niskie kameralne budownictwo odsunięte od masowych zabudowań. Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament w sercu Wilanowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 378,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie do remontu na Ursynowie, dostępne od zaraz. Mieszkanie jasne, z balkonem, na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Układ mieszkania daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

1 199 000 zł62 m² 19 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: apartament jest wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się, cena dotyczy wykończonego apartamentu trzypokojowe: dwie oddzielne sypialnie + salon dwie łazienki: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 999 000 zł79 m² 25 303,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mokotów - Eko Park / 79 m2 / 3 pokoje / garderoba / garaż Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i z garażem położone tuż przy parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie (56,1 m2) na wynajem, znajdujące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2004 roku budowy (bez windy) przy ul. Marynin, 25a na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 390 000 zł152 m² 15 723,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Penthouse na Osiedlu "przy Królikarni" Opis do skopiowania: lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Apartamenty "przy Królikarni , które położone jest w centralnym miejscu prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytoniowa

Marysin Wawerski,Warszawa

850 000 zł68 m² 12 445,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo ustawnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 68,3 m2, zlokalizowanego przy ulicy Tytoniowej w Warszawie! informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Aktualizacja: na to mieszkanie zrobiona jest rezerwacja do 9.05.2025. Dzień dobry. W swojej ofercie posiadamy atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Warszawy, przy Ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

777 000 zł55 m² 14 127,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowa bardzo dobra cena! Atrakcyjne miejsce Bielan. Osiedle świetnie zagospodarowane, z pełną infrastrukturą (hipermarket, sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne i sportowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 przy ulicy Ogrodowej na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą z 1974 roku. Budynek stale konserwowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

802 912 zł46 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cena ofertowa, w sprawie szczegółów proszę o kontakt. Bez prowizji, podatku pcc Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska Atuty inwestycji: - atrakcyjna cena. - nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Wierzbno,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na 1 piętrze (bez windy) 3 pokoje - w sypialnie z oknami na zieleń, w kierunku podwórza/parku Kuchnia z pokojem jadalnym (połączone) posiada okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 493,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 270 000 zł60 m² 21 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Fort wola Otoczone zielenią parki, monitorowane osiedle z całodobową ochroną, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowa

Wyględów,Warszawa

7 200 zł110 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 110 mkw. w domu wolnostojącym, blisko Galerii Mokotów. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z kominkiem oraz wyjściem na taras i podwórze, kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

5 640 zł70 m² 80,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, które będzie idealną odpowiedzią dla poszukujących prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaliwskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 125 000 zł56 m² 20 035,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Warszawa Gocławek (praga Południe) - 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na trzecim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 387,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wysokie sufity, klimatyczny budynek z cegły oraz możliwość wykończenia według własnego pomysłu. To mieszkanie jest doskonałą propozycją dla pary lub 2+1, poszukującej bliskości parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

867 000 zł43 m² 19 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dwustronne, rozkładowe, wysokie 3 pokojowe mieszkanie, na parterze trzypiętrowego budynku z 1950 roku przy ulicy Wejnerta w cichej i zielonej okolicy. Odległość do stacji metra Wierzbno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

740 000 zł55 m² 13 430,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam piękne, klimatyczne mieszkanie 55,1 m w przedwojennej kamienicy w Piastowie, ul. Fałata idealne dla miłośników wyjątkowych wnętrz! Atuty mieszkania: lokalizacja: 800 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Służew,Warszawa

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

For en please scroll down Proszę o telefoniczne umawianie spotkań, również w dniu otwartym, tel, kupujący nie płacą prowizji! Komfortowe mieszkanie trzypokojowe, o unikalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeżeli szukasz jasnego, cichego i dwustronnego mieszkania do własnej aranżacji, to ta oferta jest dla Ciebie. 10 minut spacerem do stacji metra "wawrzyszew". 5 minut do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celulozy

Nadwiśle,Warszawa

985 000 zł75 m² 13 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta Sprzedaży Mieszkania 75 m z ogródkiem - Warszawa, wawer, nadwiśle Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m położone na parterze budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 292 000 zł71 m² 18 197,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie luksusowe otoczenie, projekty, które charakteryzują się wyjątkowością? Jeśli tak to oferta jest skrojona pod Ciebie. Przestronny 3 pokojowe mieszkanie w powstającym na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 149 000 zł56 m² 20 444,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

: krótko: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,17 m przy ul. Jana Olbrachta 126. 4. piętro w nowoczesnym budynku z 2019 roku z windą i recepcją z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia przestronne mieszkanie po remoncie o pow. 73 m2 w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie. Możliwość przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

852 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży ładne , 3 pokojowe mieszkanie , położone w cichej i zielonej części Bielan przy ulicy Petofiego. Budynek z lat osiemdziesiątych w zasobach Warszawskiej Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 96,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I speak pl/ru/ua Oferta wynajmu mieszkania | The realtyhub Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z komórką gospodarczą w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5n2, zlokalizowane na ulicy Literackiej na Bielanach, w pobliżu granicy z Żoliborzem. Atuty: mieszkanie jest bardzo widne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 61 m , położone na wysokim parterze w 7-piętrowym budynku z 1988 roku. Budynek zadbany, z windą, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , 2 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Radzymińska. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Wola,Warszawa

940 000 zł61 m² 15 460,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie po remoncie w sercu Woli idealne dla rodziny lub inwestora. Mieszkanie Na sprzedaż eleganckie, przytulne mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

849 900 zł57 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2 zlokalizowane na Żoliborzu przy Sadach Żoliborskich. Mieszkanie usytuowane jest na bardzo wysokim parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij