dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

1 289 634 zł90 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko 2 minuty pieszo do stacji pkp Warszawa Gocławek - szybki dojazd do centrum Warszawy! Z balkonu widoki na zachód słońca, 3 pokoje i salon z kuchnią. Co wyróżnia to mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 200 000 zł70 m² 17 143 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

888 000 zł65 m² 13 661,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji Okazja Cenowa! Ograniczona czasowo. Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Cena: 888 000 zł Powierzchnia mieszkania: 65 m Balkon: 5 m Łazienka wc Piętro: 4 z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pługa

Filtry,Warszawa

2 100 000 zł78 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe, jasne mieszkanie w kamienicy przy ul. Pługa na warszawskich Filtrach, z wyjątkowym widokiem na pas zieleni z okien. Lokalizacja Stara Ochota - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł61 m² 18 455 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 61-metrowe, rozkładowe mieszkanie na starej Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem 2 sypialni kuchni łazienki hallu piwnicy dodatkowe informacje: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł65 m² 16 258,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.58 m2 z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie od wejścia urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2-pok. Apartament, przestronny, dla Wymagającego Lokatora - Śródmieście, metro Dworzec Gdański Oferujemy na wynajem okazały 2-pokojowy apartament o pow. 65,40 m2, usytuowany w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

635 000 zł58 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz! Skrajne 3 pokoje na spokojnym osiedlu przy lesie. Osiedle położone tuż przy granicy z Białołęką, w Jabłonnej. To piękna i spokojna okolica. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Sadyba,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 649,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

*English below**русский ниже* Mieszkanie idealne dla rodziny, która szuka spokoju, bezpieczeństwa i wygody życia blisko centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest na Sadybie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

949 999 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Mokotowa - zaledwie 400 metrów od stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1976 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 przy ul. Modzelewskiego składające się z: pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki Toalety korytarza/przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 66,5 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami rzeczywistymi mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kobielskiej w kameralnej kamienicy obok parku. W mieszkaniu wszystko jest nowe, mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny w Kamienicy, pow. 77 m2 - Oferta na biuro - Śródmieście, centrum, pkp Warszawa Centralna, pkin, ch Złote Tarasy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 500 000 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowe, wykończone mieszkanie przy browarach warszawskich ul. Jaktorowska 4 We speak pl / ukr / ru / eng Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na Woli - ul. Jaktorowska 4 Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

960 000 zł69 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania znajdującego się w dzielnicy Ursus - skorosze przy ul. Tomcia Palucha 35. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku 5 piętrowym posiada ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

11 000 zł93 m² 118,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj na jednym z najbardziej prestiżowych, oraz bezpiecznych osiedli w Warszawie - Biały Kamień. Dana nieruchomość będzie doskonałą opcją dla rodziny 2+1 lub pary. Adres: ul. Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł74 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Wiśniowy Sad > przystanki autobusowe pod osiedlem > przystanki tramwajowe 1 km > stacja metra Bródno 3,5 km (12 min komunikacją) Mieszkanie 74 m2, z dużym balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 139 000 zł46 m² 24 761 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

I speak English. Emilii Plater 47 - Idealne mieszkanie w sercu Warszawy. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

793 425 zł54 m² 14 693,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,25m2 + balkon 6,55m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut do wkd! 15 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

834 000 zł64 m² 12 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji Okazja Cenowa! Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Cena: 834 000 zł Powierzchnia mieszkania: 64,5m Balkon: 5 m Łazienka wc Piętro: 1 z 5 Opcja kredytowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

730 000 zł68 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie z balkonem i piwnicą | 68,61 m | Rembertów, ul. Czerwonych Beretów Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,61 m , położone na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

6 000 zł77 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczny, solidnie wykonany i wykończony wedle projektu architekta wnętrz, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły apartament znajdujący się w efektownej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

829 000 zł51 m² 16 255 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

.Blisko Łazienki Królewskie! Wyjątkowa lokalizacja! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 51m2. przy ul. J. Gagarina. Usytuowane na 2 piętrze Kamienicy 4-piętrowej z 1958 roku. Sam budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

777 000 zł57 m² 13 718,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

9 500 zł83 m² 114,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English bellow: stylowy apartament do wynajęcia | Powiśle | 83 m | Taras | Garaż | Klimatyzacja Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament na wynajem, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Dzień dobry! oferuję mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

732 000 zł57 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo ciche trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej i zielonej okolicy na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

790 000 zł64 m² 12 421,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz rozkładowego, klimatycznego mieszkania z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim dojazdem do Centrum? Lubisz latem korzystać z uroków natury, ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Ursynów Centrum,Warszawa

995 000 zł70 m² 14 234,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwustronne. Salon, kuchnia i jeden pokój na zachód. Drugi pokój i przedpokój (który może być gabinetem) na południe. Po remoncie, wymienione wszystkie drzwi. Okna nowe pcv, poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec śródmieście. Przestronny, wygodny, w pełni umeblowany i wyposażony. * salon z aneksem kuchennym, * sypialnia z dużą garderobą, * gabinet, * dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

950 000 zł68 m² 13 882,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68,43 m ( 1piętro i poddasze) usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

999 000 | sprzedaż | mieszkanie | 60,5 m2 | 3 pokoje | ogródek 54 m2 I warszawa | żerań I dostępne pod koniec 2025 roku Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 195 000 zł54 m² 22 274 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niesamowicie przytulne, ciche mieszkanie 53,65 m2 z balkonem ok. 3.08 m2, z którego rozpościera się widok na okazałą zieleń. Lokal jest przestronny, funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

993 650 zł58 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,45 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej inwestycji otoczonej zielenią, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

725 649 zł51 m² 14 278,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Idealna propozycja dla młodej rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 446,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

894 664 zł60 m² 14 787,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,45m2 + balkon 6,5m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w Aninie przy ul.Romana Pazińskiego położone przy lesie 100m.Do Przedszkola 200m,w pobliżu znajdują nie szkoła podstawowa, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

828 386 zł55 m² 15 061,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3