dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Skarbka z Gór. Serce zielonej Białołęki! Spokój, który nie wyklucza bliskości miasta! O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 3-pokojowe mieszkanie 53 m | Warszawa - Mokotów, ul. Marsylska 5 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

884 608 zł59 m² 14 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,39m2 +2 x balkon promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 174 000 zł58 m² 20 192,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eng below Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie z dużym balkonem i m. postojowym w garażu - ul. Herbu Oksza 16 Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,14 m w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ursynów | Bezpośrednio dojazd do trasy | Gotowe do Zamieszkania Wyobraź sobie poranek, gdy pierwsze promienie zachodniego słońca delikatnie wpadają do przestronnego salonu, siadasz z filiżanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

859 140 zł58 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W świetnej lokalizacji Idealne dla rodzin, inwestorów, osób, które cenią sobie aktywny styl życia oraz bliskość terenów zielonych. Atuty inwestycji - 15 minutowe miasto Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Młodych,Warszawa

848 000 zł52 m² 16 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w kameralnym bloku z cegły, wzniesionym jako jeden w budynków "osiedla Młodych" wg proj. Tadeusza Kobylańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 540,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Natolinie Cena: 780 000 pln Powierzchnia: 64,40 m Cena za m : 12 111 pln Lokalizacja: warszawa, ursynów okolice ul. Stryjeńskich i Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

755 000 zł49 m² 15 506,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe | 49 m | Metro Wilanowska! Ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,69 m , położone na 3. piętrze w budynku z 1969 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kądziołeczki

Grabów,Warszawa

1 269 000 zł127 m² 9 992,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe z balkonem (dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 72,50 m z balkonem - wykończone z projektantem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cybisa

Stokłosy,Warszawa

950 000 zł74 m² 12 855,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji na warszawskim Ursynowie albo gotowego produktu inwestycyjnego, to jest to oferta, która na pewno Cię zainteresuje! Mieszkanie Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

971 836 zł61 m² 15 931,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

855 976 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

9 500 zł120 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Hampton Home oferuje do wynajęcia wyjątkowy apartament 120m2 po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym, ogrodzonym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne uprzejmie proszę o brak kontaktu pośredników agencyjnych. Na sprzedaż dwustronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z balkonem. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 3 pokoje, 125 m , Śródmieście Rezydencja Opera Ul. Niecała, tuż przy Parku Saskim Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 125 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 457,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe 56,65 m2 na 12 piętrze z pięknym widokiem na zieloną skarpę. Budynek wykonany w technologii "rama H". Składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy lokal usługowy o powierzchni 51 m , zlokalizowany przy ul. Zgrupowania ak Żmija 2 na warszawskich Bielanach. To doskonała propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - Aleje Praskie, praga-Południe Bez pcc | Odbiór już w listopadzie 2025 | Cena do negocjacji Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 790 000 zł78 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono , tuż przy ul. Marymonckiej i naprzeciwko Lasu Bielańskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 300 zł53 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, ciche, 3-pokojowe, nieumeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie. Najważniejsze atuty mieszkania: mieszkanie o pow. 53,19 m2 jest nieumeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 275 000 zł51 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

874 972 zł57 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 085 000 zł61 m² 17 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską położone w rejonie Ronda Wiatraczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

9 000 zł113 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament W prestiżowej kamienicy na mokotowie Ochrona w budynku | Przestronne wnętrze | Doskonale skomunikowane | Prestiżowa okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Anecin,Warszawa

821 436 zł65 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez czekania. Mieszkanie w inwestycji gotowej do odbioru. Miejsce postojowe w cenie niższej o 20 tysięcy złotych W mieszkaniu zaplanowano: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

13 500 zł93 m² 144,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak: ua|eng|ru Gustownie wykończone rozkładowe mieszkanie o pow. 105 m2 w budynku z 2023 roku, z szeregiem udogodnień dla swoich mieszkańców. Biznesowe centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 205 000 zł53 m² 22 735,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja We speak pl / ukr / ru / eng Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet/biuro), położone na 8. piętrze (ostatnim) budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

1 249 000 zł56 m² 22 145,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,40 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego, na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 441 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Pomagamy w kredycie hipotecznym / eng below Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z balkonem, dużą piwnicą i garażem wolnostojącym - ul. Sobieskiego Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

871 007 zł55 m² 15 799,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę życia w mieście. Bez pcc. Bez prowizji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

818 000 zł66 m² 12 488,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Białołęka-Regaty ul. Flisaków > 65 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon ok 7 m2 > bardzo dobry stan, gotowe do wprowadzenia po ewentualnym odświeżeniu ścian > miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 346 000 zł73 m² 18 413,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dizajnerskie, loftowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Kamionku. Zapraszam do niezwykle klimatycznego, jasnego mieszkania w odnowionej kamienicy z 1920 roku. Przestrzeń została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 150 zł74 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 67C w Warszawie! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

822 375 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 65,79 m2, cena 822375 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, tynki, rozprowadzenia wszystkich mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu przestronne,bardzo ładne mieszkanie , po generalnym remoncie,znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 268 000 zł57 m² 22 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy tuż przy pl. Trzech Krzyży na styku urokliwej ul. Hożej, zabytkowej ul. Mokotowskiej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 620 190 zł147 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokal o powierzchni 147,29 m2 jest na I piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy. Na tej kondygnacji jest tylko 1 mieszkanie a pod nim na parterze -też tylko jedno. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

835 975 zł67 m² 12 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 66,89 m2, -cena 836125 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, malowane tynki, rozprowadzenia.