dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

4 350 zł64 m² 67,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdzie: na atrakcyjnym, nowoczesnym osiedlu na Białołęce, dogodnie skomunikowanym z innymi dzielnicami Warszawy. Odpowiednie dla: mieszkanie idealne jako zakup inwestycyjny, ponieważ aktualnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

563 000 zł55 m² 10 236,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: targówek / Bródno - ul. Krasiczyńska 2. Bardzo dobra komunikacja: 3 minuty pieszo (240 m) do stacji metra Kondratowicza, oraz autobusy m.in.: 112, 114, 126, 145, 156, 169, 199, 212, 245, 409,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 51m2 z oddzielną kuchnią, balkonem przy metrze Bemowo. Dojazd do centrum zajmuje około 20 min w godzinach szczytu. Mieszkanie jest do remontu, lecz z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Placu Miejskim i Royal Wilanów. Do wynajmu ciche, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 usytuowane w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dobrym standardzie, o łącznej powierzchni 48 mkw, w bardzo dogodnej lokalizacji przy ul. Szulborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

1 269 000 zł73 m² 17 383,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do zakupu ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Duże, wysokie, ustawne pokoje o powierzchni 22,2m, 15,1m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

4 450 zł73 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Możliwość umeblowania. Duże, wysokie, oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

5 200 zł71 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70,58 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w bloku sześciopiętrowym przy ulicy Bobrowieckiej. Teren zamknięty , monitorowany z ochroną całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2, piętro 3/3 w bloku z 2011r. przy ul. Książkowej, białołęka. Blisko małe sklepy, punkty usługowe, biedronki, lidle, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

449 500 zł46 m² 9 772 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zarezerwowane. Mamy klucze. Mieszkanie na ul. Bokserskiej, w pobliżu pętli autobusowej na ul. Obrzeźnej oraz w pobliżu Galerii Mokotów. Piętro I/IV. Mieszkanie jest 2-stronne. Są 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

2 800 zł66 m² 42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**** biuro ładna willa prezentuje**** lux mieszkanie obok metra rewelacyjna lokalizacja!. Wynajem 2800 zł, + 700 czynsz kaucja 3500 zł + media. Bez zwierząt - osoby niepalące. Lux oferta, okazja! metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Piaski,Warszawa

718 000 zł74 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rewelacjyjna oferta - okazja! ****biuro ładna willa nieruchomości prezentuje**** oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu bielan. Mieszkanie 74 M2 3 pokoje, -cena 718000 złmiejsce postojowe.