dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone w zielonej okolicy Mokotowa, przy stacji metra Służew. Ulokowane na 7/10 budynku wybudowanym w technologii rama-H. Rozkład mieszkania: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Powiśle - mieszkanie trzypokojowe, dwustronne z dużą loggią, ciche ponieważ budynek zlokalizowany jest w środku osiedla. Pokoje 20,10 i 8m na podłodze położony jest parkiet. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

520 000 zł72 m² 7 186,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji, w ogrodzonym apartamentowcu - w bezpośrednim sąsiedztwie Fortów Bema na ul. Widawskiej. Mieszkanie o powierzchni 73 m 2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na 4 p. z windą, zlokalizowane w Ursusie, w pobliżu Al. Jerozolimskich. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

590 000 zł77 m² 7 662,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

DO sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 77 m2 zlokalizowane w nowszej części osiedla " Zielone Zacisze" , z dala od ulicy, na 4 pietrze w 5-ciopiętrowym budynku z 2007 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Atrakcyjna, przestronna nieruchomość z duszą o powierzchni 120m2 (2. piętro) w zabytkowej kamienicy z pięknym dziedzińcem na Starej Ochocie- idealna do zamieszkania, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na Służewiu nad Dolinką, niedaleko stacji metra Służew. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie o przestronnej powierzchni, pokoje samodzielne o powierzchni 21, 13, 14,m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Wyłącznie U nas atrakcyjne mieszkanie W bardzo dobrej cenie 3 - pokojowe rozkładowe, dwustronne Z widną kuchnią W niskim kameralnym budynku Z cegły W śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Targówku, ul. Heleny Junkiewicz, na drugim piętrze z windą. Mieszkanie wymaga remontu. Składa się z pokoju dziennego 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

387 000 zł47 m² 8 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa sprzedający! Do sprzedania atrakcyjne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach o powierzchni 47 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

356 000 zł55 m² 6 484,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe o pow. 54,9 m2 w bardzo dobrym stanie, niedawno remontowane. Na podłodze w pokojach panele, w łazience glazura i terakota. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzypokojowe: kuchnia z jadalnią, łazienka, wc. Mieszkanie jest przebudowane, bardzo funkcjonalne. W dwóch pokojach szafy wnękowe. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

630 000 zł72 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe, zaaranżowane z 4-pokojowego/poprzez złączenie dwu małych pokoi - obecny metraż 16m2/. Mieszkanie narożne/wsch i pół, przy czym na północ tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł97 m² 10 103,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż trzypokojowy apartament wykończony w bardzo nowoczesnym stylu z dbałością o detale. Lokal umiejscowiony na trzecim z ośmiu pięter, w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże mieszkanie rozkładowe z trzema nieprzechodnimi pokojami w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Za sprawą ogrodzenia terenu na którym znajduje się budynek, potrzeba poczucia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

484 400 zł69 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezydencja Grodkowska to nowoczesna, ciekawa architektura odległa o 15 minut od centrum Warszawy zlokalizowana przy Wola Parku. Kameralny projekt z 52 apartamentami, które mają od 31,56 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł72 m² 7 660,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mokotów! dobra cena! taras 41 M 2! Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Rozkładowe ,dwustronne,słoneczne na wysokim parterze. Nowocześnie urządzone. Nowe budownictwo. Budynek czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Śródmieściu o doskonałej lokalizacji, umożliwiającej zarówno szybki dostęp do największych atrakcji turystycznych stolicy: warszawskiej Starówki, ogrodu Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Ochota,Warszawa

653 000 zł104 m² 6 278,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Niesamowite I nietuzinkowe poddasze skąpane W słońcu W enklawie starej ochoty! miejsce idealne dla koneserów I pasjonatów oryginalnych rozwiązań! miejsce harmonijnie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie dwustronne o pow.52m2,3pokojowe w dwupiętrowym bloku z 1948 roku. Bardzo dobra lokalizacja, budynek oddalony od ulicy, dużo zieleni wokół bloku. Pokoje od strony podwórka 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość o powierzchni 49 m2 położona jest tuż obok stacji metra (5 min). W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje o powierzchniach : 16,5 m2, 10 m2, 8 m2. Kuchnia jest otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

585 000 zł80 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na Wawrze 80m2 w wolnostojącym budynku 4 mieszkaniowym na zamkniętym osiedlu. 585.000zł. Zapraszam na prezentacje mieszkania na Wawrze przy ul. Poprawnej, mieszkanie ma 80m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

715 000 zł71 m² 10 070,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Niebywale oryginalne, ciche I słoneczne mieszkanie Z niezwykłym klimatem W sercu stolicy - nieopodal pl. Bankowego I ogrodu saskiego! miejsce idealne dla koneserów przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

280 000 zł54 m² 5 233,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Pilnie 53,5m2, bródno 3-pokoje 280 000 pln parter Parametry ogólne: 53,5m2 - Salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, korytarz. Stan techniczny: w mieszkaniu wymienione instalacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu. Składa się z salonu (29 m2), dwóch sypialni (16, 15 m2), widnej, oddzielnej kuchni (10 m2), łazienki (8 m2), wc (2 m2) i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Górce,Warszawa

579 900 zł83 m² 6 953,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

DO bezpośredniej sprzedaży! Mieszkanie na osiedlu Górce na warszawskim Bemowie. Powierzchnia całkowita 83,4 m2 na którą składają się salon z aneksem jadalnym, przedpokój, kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkuna

Gocław,Warszawa

3 000 zł105 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe (salon i dwa pokoje mniejsze), z oddzielną dużą kuchnią zawierającą jadalnię, przedpokojem, korytarzem, dwoma łazienkami i zazielenioną wygodną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 390 000 zł113 m² 12 300,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowy apartament usytuowany w budynku położonym wzdłuż południowej granicy parku im. Marszałka II R.P Rydza-Śmigłego. Niewątpliwie ta część Powiśla jest jednym z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 500 zł125 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Mokotowie! Do wynajęcia trzypokojowy apartament zaprojektowany przez znanego architekta, wykończony materiałami wysokiej jakości. Apartament o powierzchni 125m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w spokojnej okolicy Bielany - Młociny, przy ulicy Encyklopedycznej wykończone z materiałów wysokiej klasy 3-pokojowe. Przestronny salon otwarty na kuchnię, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł108 m² 17 129,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna, luksusowa i cicha nieruchomość wykończona „ze smakiem” o powierzchni 108m2 (2. piętro) w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, z oddzielną, widną kuchnią. Pokoje 22, 15 i 10 m2, łazienka, duży balkon. Kwota wynajmu 1800 zł plus opłaty licznikowe za prąd oraz opłaty za wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł83 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone i urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane, z balkonem 10 m2 oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia klimatyczne, ciche mieszkanie na Starym Mokotowie, w przedwojennej kamienicy, wys. 3 m. Kamienica mieści się przy ul. Puławskiej na wysokości Narbutta, jednak stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 350 zł72 m² 46,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedwojenna kamienica z własnym ogródkiem przy cichej uliczce przylegającej do parku gen. Gustawa Orlicz-Dreszera. Do wynajęcia trzypokojowe, reprezentacyjne mieszkanie ( 72 m2)na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł73 m² 10 342,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Przestronne I słoneczne mieszkanie O funkcjonalnym rozkładzie Z balkonem W budynku Z lat 50tych (cegła) - A to wszystko W enklawie zielonego muranowa! miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

499 000 zł77 m² 6 505,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż lub zamiana! Zapraszam do zakupu lub do zamiany 3-pokojowego przestronnego mieszkania położonego na 4-piętrze w Galerii Rembielińska. Lokal został wykończony w 2007 r. materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

780 000 zł87 m² 9 014,21 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zielony żoliborz standard gold Apartamentowiec usytuowany przy ulicy Rydygiera, w zespole budynków Zielony Żoliborz etap II z pięknie zagospodarowanym wewnętrznym dziedzińcem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

860 000 zł94 m² 9 105,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Designerskie, 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 95 m2, na 4 piętrze kamienicy z 1937 roku, na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł99 m² 8 282,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament W centrum warszawy W cenie miejsce parkingowe! Świetna lokalizacja w rejonie Al. Jana Pawła II i ul. Dzikiej, w pobliżu C.H. Arkadia. Na parterze budynku sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

600 000 zł55 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie: sypialnia (8 m2), pokój (14 m2), salon (15 m2) z aneksem kuchennym (5,4 m2) i łazienka (4,2 m2) w sumie 54,4 m2 + balkon 6,2 m2 + wysoka komórka.