dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 862 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

36 zł/m²240 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie. Lokalizacja obiektu zapewnia dogodny dostęp do transportu miejskiego. Budynek oferuje powierzchnię biurową/magazynową/produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Warszawa

Ochota,Warszawa

54,96 zł/m²11 m² 621 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

***biuro przy placu zawiszy*** Lokal 11,30 m2 na 1 piętrze w 8-kondygnacyjnym biurowcu klasy B położonym na warszawskiej bliskiej Ochocie bardzo blisko Placu Zawiszy .Lokal dostępny o d.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

94,49 zł/m²127 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Już gotowy do wynajmu piękny i wykończony w najwyższym standardzie 127 m lokal w świetnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Mokotowskiej, nieopodal Pl. Trzech Krzyży. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

72,73 zł/m²44 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja! ul. Piękna przy Placu Konstytucji. Lokal idealny na kancelarię, biuro. Nowoczesny budynek biurowo-mieszkalny. Na powierzchnię 44 m2 składa się z dwa pokoje: 20 m2 i 15,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mochnackiego

Ochota,Warszawa

27,50 zł/m²240 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Gotowe do wynajęcia piękne, bardzo obszerne i funkcjonalne 5-pokojowe (240 m) mieszkanie w bardzo ładnej i zadbanej kamienicy przy ul. Mochnackiego na Starej Ochocie w tzw. Kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Szucha

Oleandrów,Warszawa

51,95 zł/m²77 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Dostępny od połowy listopada bardzo funkcjonalny i ładny 4-pokojowy (77 m) lokal biurowy położony w zabytkowej i zadbanej kamienicy w prestiżowej lokalizacji przy Al. Szucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Dostępny od zaraz obszerny 130 m lokal biurowy w w kamienicy z windą w świetnej śródmiejskiej lokalizacji przy ul. Mazowieckiej. Biuro na II piętrze składa się z 6 pokoi (13,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

226,67 zł/m²75 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny do przejęcia. Super punkt. Duży ruch pieszych Szczegóły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

58,06 zł/m²146 m² 8 476 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa zlokalizowana na poziomie -1 w zmodernizowanej kamienicy biurowej. Kameralny budynek zlokalizowany jest w Centrum, nieopodal Pl. Konstytucji wśród innych historycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

55,15 zł/m²136 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię na biuro, kancelarię. Kamienica biurowo mieszkalna przy ulicy Koszykowej. Lokal znajduje się na 1 piętrze, jest nowa winda (kamienica pięciopiętrowa). W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

85,94 zł/m²64 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu bardzo ładny i funkcjonalny 64 m klimatyzowany lokal użytkowy z dużymi witrynami w kultowym osiedlu eko park przy Polach Mokotowskich. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

51,84 zł/m²2 300 m² 119 232 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-3659 Powierzchnie biurowe w biurowcu klasy B+ na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dużym atutem lokalizacji jest położona w odległości 800 metrów stacja budowanej drugiej linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

131,67 zł/m²30 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do odstąpienia lokal o powierzchni 30 m2 handel,usługi,gastronomia. Nieruchomość usytuowana w parterowej części budynku- w ciągu lokali handlowo-gastronomiczno-usługowych. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

51,84 zł/m²1 150 m² 59 616 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gotowy do wynajmu od zaraz bardzo ładny i funkcjonalny 150 metrowy lokal biurowy na Woli w okolicach cmentarza Powązkowskiego przy ul. Ostroroga. Budynek położony w kompleksie Handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

60,13 zł/m²600 m² 36 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowy usytuowany w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej. Do dyspozycji najemców około 15.200 m kw. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

20,65 zł/m²361 m² 7 453 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowo-biurowa (magazyn 311 m2 - 18,50 zł/m2, biuro 50 m2 - 34 zł/m2) w kompleksie biurowo-magazynowym zlokalizowanym w przepięknym parku na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Instalatorów

Ochota,Warszawa

25 zł/m²70 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa zamawiający! Do wynajęcia magazyn o powierzchni 70 m2 przy ulicy Instalatorów, nieopodal pkp Rakowiec. Magazyn posiada dwa wejścia, od strony podwórka (drzwi 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²32 m² 1 605 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

***lokal biurowy Centrum stolicy*** Lokal biurowy 32,10 m2 na 1 piętrze w 5-cio piętrowym budynku zlokalizowanym w bezpośredniej bliskości u l.Marszałkowskiej. Lokal składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

60,13 zł/m²300 m² 18 040 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

32 zł/m²250 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny do przejęcia. Zgoda na sprzedaż alkoholi A<B Szczegóły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

97,46 zł/m²591 m² 57 598 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku biurowym znajdującym się w centralnej lokalizacji Śródmieścia. Budynek został zaprojektowany tak, by każdy najemca mógł zaaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76 zł/m²82 m² 6 232 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy blisko metra świętokrzyska*** Samodzielny lokal biurowy o pow. 82,20 m2 w biurowcu w Śródmieściu blisko Metra Świętokrzyska. Wyjątkowa lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

29 zł/m²273 m² 7 917 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

69,57 zł/m²230 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Już dostępny bardzo obszerny (230 m) lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro lub punkt handlowo - usługowy w bardzo prestiżowym miejscu tuż przy Pl. Trzech Krzyży. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

31,67 zł/m²600 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek o powierzchni 600m2 do wynajęcia głównie na cele biurowe ale może również być na przedszkole. Dwukondygnacyjny. Parter to wejście reprezentacyjne oraz magazyn ok. 200 m2, wysoki 4, 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

38,97 zł/m²68 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68 mkw. salon z aneksem kuchennym - umeblowany i wyposażony. Łazienka, dodatkowe wc, przedpokój z zabudowaną szafą. W 2 pokojach klepka. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

103,68 zł/m²150 m² 15 552 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia usługowa zlokalizowana na parterze w kameralnym biurowcu tuż przy Placu Konstytucji. Doskonała lokalizacja gwarantuje sąsiedztwo licznych punktów handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

62,21 zł/m²250 m² 15 552 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa w ekskluzywnym budynku biurowym klasy A, o unikalnej lokalizacji w centrum Żoliborza. Lokale klimatyzowane, w pełni okablowane, z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

37,32 zł/m²473 m² 17 647 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, oferujący prawie 2000 mkw powierzchni biurowej na wynajem. W bezpośredniej okolicy obiektu znajduje się Galeria Mokotów, a sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

51,84 zł/m²580 m² 30 067 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

60,13 zł/m²1 200 m² 72 161 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

59 zł/m²220 m² 12 980 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

WB-5166 Lokal biurowy do wynajęcia w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Bogato zdobiona elewacja budynku oraz wejście z bramy od strony jednej z uczęszczanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

160 zł/m²50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny do przejęcia .Ścisłe centrum Warszawy Zgoda na sprzedaż alkoholi A<B<C Szczegóły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

160 zł/m²75 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny do przejęcia .Ścisłe centrum Warszawy Swietny punkt! Szczegóły

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Dostępny do wynajmu od zaraz bardzo ładny, ustawny i funkcjonalny 110 metrowy dwupoziomowy lokal użytkowy w ciągu handlowym z dużymi witrynami przy ul. Górczewskiej na Bemowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

99,54 zł/m²183 m² 18 206 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w kameralnym i ekskluzywnym budynku biurowym oferującym ok 3 500 mkw powierzchni do wynajęcia. Lokalizacja w centrum Warszawy zapewnia dogodną komunikacje z każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

32,55 zł/m²55 m² 1 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

55m2 w pelni wyposazony lokal, sciana z oknem, osobne zaplecze, toaleta. W Galerii Simply, fitness, banki, restauracja, pgnig i inne.Cena bez VAT. Koszt calkowity=.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

116,93 zł/m²248 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek Dom Development.Lokal wykończony w wysokim standardzie na każdą działalność.Duże witryny od ulicy. Gotowy do wynajęcia. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

62 zł/m²187 m² 11 594 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zachęcam do obejrzenia lokalu biurowego o powierzchni 187 m 2 usytuowanego na 6 piętrze budynku biurowego. Budynek położony jest przy ul. Kruczej w ścisłym centrum Warszawy. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

50 zł/m²385 m² 19 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe znajdujące się w kameralnym budynku biurowym o pow. ok 2500m2. Lokalizacja obiektu gwarantuje bardzo dobre połączenia komunikacją miejską: linie tramwajowe,.