Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Sarmacka, Wilanów, Warszawa, mazowieckie

  • 136,36 zł/m²
  • 88 m²
  • 12 000 zł

Zdjęcie

Danuta Maliszews...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Sarmacka, Wilanów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

136,36 zł/m²

88 m²

12 000 zł

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

136,36 zł/m² 88 m² 12 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 12 000 zł (136,36 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 88 m²; stan: do wykończenia
  •   wejście z ulicy
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Rozkład lokalu: piętro 0/6, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI-GROUP, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LW-86224

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu lokal handlowo -usługowy usytuowany w najlepszej lokalizacji na Miasteczku Wilanów przy ul Sarmackiej.
Lokal usytuowany na parterze , w kompleksie innych lokali .
W bliskim sąsiedztwie Biedronka z dużym parkingiem gdzie można zaparkować samochód .
Lokal wysoki , z bezpośrednim wejściem od ulicy.
Duża otwarta przestrzeń , z zapleczem socjalnym i miejscem na małe biuro.
Wyjście z drugiej strony lokalu prowadzi na zielone, ogrodzone podwórko . (...)

Agent

Danuta Maliszewska

602 632...

602 632 345

22 506 87 48

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Maliszewska

602 632...

602 632 345

22 506 87 48

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.