Biuro, ul. Karolkowa

Karolkowa, Czyste, Warszawa, mazowieckie

  • 22,50 €/m²
  • 241 m²
  • 5 423 €

Zdjęcie

Jaromir Kuśmider

Skontaktuj się

Biuro, ul. Karolkowa

Karolkowa, Czyste, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

22,50 €/m²

241 m²

5 423 €

Biuro, ul. Karolkowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

22,50 €/m² 241 m² 5 423 €

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
9

Pomieszczenia:

9

Parking:

tak

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 423 € (22,50 €/m²)
  • Dostępny: styczeń 2027
  • Charakterystyka lokalu: 241 m², 9 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
  •   winda, wejście z klatki schodowej
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 9/11, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2015
  • Media: prąd, woda
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: BIUROFFICE, zaktualizowane: 21.05.2026

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Karolkowa Business Park to biurowiec klasy A łączący elementy zabytkowe z nowoczesnością. Odrestaurowane fragmenty starej fabryki, zostały wkomponowane w szklaną fasadę budynku. W połączeniu z dużą ilością zieleni w budynku panuje niepowtarzalny klimat. Dla najemców dostępne są zielone tarasy. Duże przeszklenia zapewniają odpowiedni dostęp światła do pracy o każdej porze roku. Budynek bardzo dobrze skomunikowany. Do najbliższej stacji metra 4 min. pieszo. (...)

Agent

Jaromir Kuśmider

882 591...

882 591 778

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

882 591...

882 591 778

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość