Biuro, Aleje Jerozolimskie

Aleje Jerozolimskie, Śródmieście Południowe, Warszawa, mazowieckie

  • 19,50 zł/m²
  • 228 m²
  • 4 446 zł

Zdjęcie

Jaromir Kuśmider

Skontaktuj się

Biuro, Aleje Jerozolimskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

19,50 zł/m²

228 m²

4 446 zł

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Zaktualizowane: 21 maja 2026

19,50 zł/m² 228 m² 4 446 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
9

Pomieszczenia:

9

Parking:

tak

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 446 zł (19,50 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka lokalu: 228 m², 9 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
  •   winda, wejście z klatki schodowej
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 9/27, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 1996
  • Media: prąd, woda
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: BIUROFFICE, zaktualizowane: 21.05.2026

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeden z najlepiej skomunikowanych biurowców Warszawy, zapewniający wygodne połączenia w ruchu miejskim, krajowym oraz międzynarodowym. Zlokalizowany w samym centrum Warszawy biurowiec zapewnia najwyższy standard rozwiązań technicznych. Lokale są dobrze doświetlone i dają swobodę w kształtowaniu układu pomieszczeń. (...)

Agent

Jaromir Kuśmider

882 591...

882 591 778

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

882 591...

882 591 778

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy