Lokal handlowy, ul. Okopowa

Okopowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 15,82 €/m²
  • 288,20 m²
  • 4 560 €

Zdjęcie

Jarosław Gabler

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Okopowa

Okopowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

15,82 €/m²

288,20 m²

4 560 €

Lokal handlowy, ul. Okopowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

15,82 €/m² 288,20 m² 4 560 €

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 560 € (15,82 €/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka lokalu: 288,20 m², 3 pomieszczenia; stan: dobry
  •   winda, wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/5
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2008
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (5 miejsc parkingowych)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa przestrzeń z doskonałą ekspozycją dzięki dużym witrynom, położona bezpośrednio przy ruchliwym skrzyżowaniu Twoja marka będzie doskonale widoczna! Lokal stworzony pod sklep, usługi, działalność handlową lub reprezentacyjny show-room.

Duża sala stanowiąca otwartą przestrzeń o powierzchni 168 m² zapewnia swobodę aranżacji i komfort obsługi klientów. (...)

Agent

Jarosław Gabler

602 232...

602 232 667

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

602 232...

602 232 667

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy