Biuro, ul. Bukowińska

Bukowińska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 61,90 zł/m²
  • 105 m²
  • 6 500 zł

Zdjęcie

Kamil Burkowski

Skontaktuj się

Biuro, ul. Bukowińska

Bukowińska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

61,90 zł/m²

105 m²

6 500 zł

Biuro, ul. Bukowińska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

61,90 zł/m² 105 m² 6 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 500 zł (61,90 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 105 m²
  •   winda
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 2/10
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2007
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1083/19413/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym czynią tę ofertę dobrą propozycją dla kancelarii, biura projektowego lub firmy usługowej. Dodatkowym atutem jest szybki dostęp do komunikacji miejskiej - kilka minut pieszo do stacji Metro Wilanowska. (...)

Agent

Kamil Burkowski

574 188...

574 188 955

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Burkowski

574 188...

574 188 955

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości