Biuro, ul. Nowoberestecka
Nowoberestecka, Ochota, Warszawa, mazowieckie
- 71,13 zł/m²
- 97 m²
- 6 900 zł
Kamil Burkowski
Skontaktuj się
Biuro, ul. Nowoberestecka
Nowoberestecka, Ochota, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Biuro, ul. Nowoberestecka
Zaktualizowane: 19 maja 2026
71,13 zł/m² 97 m² 6 900 zł
biurowe
7
garaż
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
biurowePomieszczenia:
7Parking:
garażRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 900 zł (71,13 zł/m²)
- Dostępny: styczeń 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 97 m², 7 pomieszczeń
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/1
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 1049/19413/OLW
Lokalizacja
- Adres: Nowoberestecka, Ochota, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97 m², położony przy ul. Nowoberesteckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze budynku i przeznaczony pod działalność biurową lub usługową.
Najważniejsze atuty:
- funkcjonalny układ z możliwością elastycznej aranżacji,
- kilka niezależnych pomieszczeń biurowych,
- zaplecze socjalne,
- klimatyzacja
- dwie łazienki,
- 1 miejsce parkingowe w cenie
(...)
574 188...
574 188 955