Lokal handlowy, ul. Marzycieli
Marzycieli, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 99,21 zł/m²
- 63,50 m²
- 6 300 zł
Kamil Burkowski
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Marzycieli
Marzycieli, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Marzycieli
Zaktualizowane: 19 maja 2026
99,21 zł/m² 63,50 m² 6 300 zł
handlowo-usługowe
2
garaż
-
apartamentowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
2Parking:
garażRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 300 zł (99,21 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 63,50 m², 2 pomieszczenia
- witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/3
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 1140/19413/OLW
Lokalizacja
- Adres: Marzycieli, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 63,5 m², położony na parterze nowej inwestycji Spokojny Mokotów na warszawskich Siekierkach.
Lokal narożny z dużymi witrynami i bardzo dobrą ekspozycją od ulicy. Bezpośrednio obok funkcjonuje Żabka, co generuje dodatkowy ruch klientów.
Idealny pod działalność usługową, handlową, beauty, lekką gastronomię, showroom, kawiarnię lub biuro. (...)
574 188...
574 188 955