Biuro, Plac Stanisława Małachowskiego

Plac Stanisława Małachowskiego, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 128,62 zł/m²
  • 311 m²
  • 40 000 zł

Zdjęcie

Wiktoria Charkow...

Skontaktuj się

Biuro, Plac Stanisława Małachowskiego

zaktualizowane:
18 maja 2026

128,62 zł/m²

311 m²

40 000 zł

Biuro, Plac Stanisława Małachowskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

128,62 zł/m² 311 m² 40 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 40 000 zł (128,62 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Wilsons NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WIL694087

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjne biuro o powierzchni 311 m², usytuowane na 3. piętrze w prestiżowym budynku w centrum Warszawy. Lokal po remoncie, umeblowany i gotowy do wejścia idealny dla dynamicznie rozwijającej się firmy poszukującej przestrzeni z dobrym dostępem do komunikacji i zapleczem parkingowym.

Najważniejsze atuty:

Powierzchnia: 311 m² na 3. piętrze przestrzeń do pracy, spotkań i rozwoju zespołu. (...)

Agent

Wiktoria Charkowa

570 330...

570 330 726

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktoria Charkowa

570 330...

570 330 726

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktoria Charkowa

Zostaw telefon, oddzwonimy