Biuro, ul. Domaniewska
Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 14,50 €/m²
- 291 m²
- 4 220 €
Jaromir Kuśmider
Skontaktuj się
Biuro, ul. Domaniewska
Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Biuro, ul. Domaniewska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
14,50 €/m² 291 m² 4 220 €
biurowe
9
tak
z klatki schodowej
biurowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
biurowePomieszczenia:
9Parking:
takRodzaj wejścia:
z klatki schodowejRodzaj budynku:
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 220 € (14,50 €/m²)
- Dostępny: do uzgodnienia
- Charakterystyka lokalu: 291 m², 9 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
- winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 5/7, jednopoziomowe
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 2006
- Media: prąd, woda
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: BIUROFFICE, zaktualizowane: 18.05.2026
Najemca nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Domaniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Budynek biurowy o unikatowej architekturze i nowoczesnym wyglądzie tworzący wraz z budynkiem Nefryt kompleks biurowy przy ul. Domaniewskiej. Przeszklona fasada umożliwia swobodny dostęp naturalnego światła. Pod kompleksem znajduje się podziemny parking. W pobliżu Galeria Mokotów z zapleczem gastronomicznym, handlowym i usługowym. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. (...)