Biuro
Wola, Warszawa, mazowieckie
- 122,34 zł/m²
- 38,01 m²
- 4 650 zł
Rafał Maik
Skontaktuj się
Biuro
Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Biuro
Zaktualizowane: 18 maja 2026
122,34 zł/m² 38,01 m² 4 650 zł
Dzień pokazowy
2026-05-25 | 09:00 - 15:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
biurowe
2
parking strzeżony w pobliżu
z klatki schodowej
apartamentowiec
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
25 maja 2026
od 9:00 do 15:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
Przeznaczenie:
biurowePomieszczenia:
2Parking:
parking strzeżony w pobliżuRodzaj wejścia:
z klatki schodowejRodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 650 zł (122,34 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 38,01 m², 2 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- przeznaczenie biurowe, lokal umeblowany
- Rozkład lokalu: piętro 6/23, jednopoziomowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
- Opłaty uzupełniające: 960 zł, kaucja: 9 300 zł / 2-krotność czynszu
- Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Simed Construction sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 2375/11049/OLW
Najemca nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Wola, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .
Osoba prowadząca Rafał .
Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym ; obiekcie Platinum Power wieża A
Możliwość prowadzenie w lokalu działalności biurowej , nieuciążliwej dla sąsiedztwa .
W sąsiedztwie Centrum; , Browarów Warszawskich i Fabryki Norblina . (...)