Lokal handlowy Warszawa
Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 82 zł/m²
- 164 m²
- 13 448 zł
Administrator G8...
Skontaktuj się
Lokal handlowy Warszawa
Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Lokal handlowy Warszawa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
82 zł/m² 164 m² 13 448 zł
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 13 448 zł (82 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 164 m²
- winda, witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/10
- Budynek: apartamentowiec
- Media: klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: G8 PROPERTY GROUP, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 427/15534/OLW
Lokalizacja
- Adres: Białołęka, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych
Odwiedź naszą stronę -
We Speak English and Russian
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy na Białołęce :
- Metraż 164m2
- Lokal parterowy w ciągu lokali usługowych
- Duże witryny
- Dwa wejścia
- Wysokość ponad 3 metry
- Strefa dostaw
- Przed lokalem duży ogólnodostępny parking
- Cena 13448 netto plus podatek VAT oraz koszty (...)
576 897...
576 897 888