Biuro, ul. Bonifraterska

Bonifraterska, Muranów, Warszawa, mazowieckie

  • 19,50 €/m²
  • 1 114 m²
  • 21 723 €

Zdjęcie

Jaromir Kuśmider

Skontaktuj się

Biuro, ul. Bonifraterska

Bonifraterska, Muranów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

19,50 €/m²

1 114 m²

21 723 €

Biuro, ul. Bonifraterska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

19,50 €/m² 1 114 m² 21 723 €

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
36

Pomieszczenia:

36

Parking:

tak

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 21 723 € (19,50 €/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka lokalu: 1 114 m², 36 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
  •   winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 7/25, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 2008
  • Media: prąd, woda
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: BIUROFFICE, zaktualizowane: 13.05.2026

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

North Gate to 25-kondygnacyjny budynek oferujący na wynajem ponad 29 000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Budynek umożliwia swobodną aranżację powierzchni. Przeszklenia na wysokość kondygnacji umożliwiają maksymalne wykorzystanie światła dziennego. Wspaniały widok na panoramę Warszawy. Budynek dobrze skomunikowany. Blisko stacja metra Dworzec Gdański, przystanki tramwajowe oraz autobusowe. (...)

Agent

Jaromir Kuśmider

882 591...

882 591 778

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

882 591...

882 591 778

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości