Biuro, Aleja Jana Pawła II

Aleja Jana Pawła II, Mirów, Warszawa, mazowieckie

  • 18,50 €/m²
  • 381 m²
  • 7 049 €

Zdjęcie

Jaromir Kuśmider

Skontaktuj się

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Aleja Jana Pawła II, Mirów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

18,50 €/m²

381 m²

7 049 €

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Zaktualizowane: 12 maja 2026

18,50 €/m² 381 m² 7 049 €

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
10

Pomieszczenia:

10

Parking:

tak

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 049 € (18,50 €/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka lokalu: 381 m², 10 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
  •   winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 4/13, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 1997
  • Media: prąd, woda
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: BIUROFFICE, zaktualizowane: 12.05.2026

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biurowiec zlokalizowany na granicy Woli i Śródmieścia przy Al. Jana Pawła II. Do najbliższej stacji metra ok. 450 m, przy budynku przystani tramwajowe i autobusowe. Aktualnie budynek przechodzi modernizację. Podnoszony jest standard części wspólnych budynku oraz biur najemców. (...)

Agent

Jaromir Kuśmider

882 591...

882 591 778

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

882 591...

882 591 778

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy