Lokal użytkowy

Czerniaków, Warszawa, mazowieckie

  • 65,16 zł/m²
  • 7,69 m²
  • 501 zł

Zdjęcie

Rafał Maik

Skontaktuj się

Lokal użytkowy

Czerniaków, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

65,16 zł/m²

7,69 m²

501 zł

Lokal użytkowy

Zaktualizowane: 10 maja 2026

65,16 zł/m² 7,69 m² 501 zł

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
magazynowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

parking strzeżony w pobliżu

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 501 zł (65,16 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 7,69 m², 1 pomieszczenie, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   wejście z klatki schodowej
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec; rok budowy: 1980
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 1 500 zł / 2-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie, własne, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 137,46 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 189,9 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji .
Kontakt w sprawie oferty Rafał  
Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 8 m 2 ,w piwnicy na poziomie -1 piętrze w zespole budynków biurowych na Mokotowie .
Dostępne również mniejsze pomieszczenie 4,19 m w cenie 273 zł netto . (...)

Agent

Rafał Maik

600 524...

600 524 432

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.