Lokal użytkowy Warszawa

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 140,73 zł/m²
  • 89 m²
  • 12 525 zł

Zdjęcie

Aliaksei Mekhani...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy Warszawa

Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

140,73 zł/m²

89 m²

12 525 zł

Lokal użytkowy Warszawa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

140,73 zł/m² 89 m² 12 525 zł

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 12 525 zł (140,73 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 89 m², 2 pomieszczenia, 1 łazienka
  •   okna: aluminiowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: OKEASK, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 31888

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Speak english, Говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum.
Do wynajęcia lokal usługowy w centrum miasta 88,56 m²
Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 88,56 m², położony w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji.
Lokal został wykończony w nowoczesnym, designerskim stylu z dbałością o detale. Jasne wnętrze, wysokie sufity oraz profesjonalne oświetlenie tworzą komfortowe warunki do prowadzenia działalności. (...)

Agent

Aliaksei Mekhanikau

791 911...

791 911 946

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aliaksei Mekhanikau

791 911...

791 911 946

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK