Lokal handlowy
Ursus, Warszawa, mazowieckie
- 115,43 zł/m²
- 52,50 m²
- 6 060 zł
Jędrzej Gola
Skontaktuj się
Lokal handlowy
Ursus, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Lokal handlowy
Zaktualizowane: 11 maja 2026
115,43 zł/m² 52,50 m² 6 060 zł
-Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
apartamentowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 060 zł (115,43 zł/m²)
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 52,50 m² (52 m² powierzchni użytkowej), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- winda, wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
- Opłaty uzupełniające: 500 zł, kaucja: 2-krotność czynszu
- Media: prąd, woda, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 1 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 1 %
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: ABADA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 1633/9094/OLW
Lokalizacja
- Adres: Ursus, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- umiarkowanie głośno
Opis nieruchomości
w pełni wykończony, klimatyzowany lokal na parterze z dużymi witrynami idealny na salon fryzjersko kosmetyczny w znakomitej lokalizacji Warszawa Ursus (nowe osiedla), tuż przy głównej ulicy. Lokal w pełni gotowy do pracy, z odstępnym dla obecnego najemcy. Idealnie sprawdzi się również jako przestrzeń szkoleniowa dla branży beauty, można przejąć od zaraz, z możliwością kontynuowania działalności wraz z obecnym zespołem (pracownicy, praktykanci) oraz zapisami klientów. (...)